Знання

Вид:
Переглянути

Земля. Повість

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПовість “Земля” Ольги Кобилянської (1863—1942) — соціально-психологічний твір, що став знаменним явищем в українській літературі і поставив авторку у ряд найвидатніших художників світу. В основу твору покладено факти, пов’язані зі вбивством Савою — молодшим сином найзаможнішого селянина в сел..

Переглянути

Енеїда. Наталка Полтавка

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Енеїда” Івана Котляревського (1769—1838) — справжній скарб української літератури. Взявши за основу сюжет “Енеїди” Вергілія, письменник живою розмовною мовою, з гумором показав історію рідного народу, яскравий національний колорит, різнобічне життя всіх верств суспільства XVIII ст. На против..

Переглянути

Джейн Ейр

225 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Джейн Ейр" - безсмертний роман відомої англійської письменниці Шарлотти Бронте (1816—1855), що приніс їй неймовірну славу і став революційним у світовій літературі. Це щира розповідь головної героїні про свою долю і кохання, кожен епізод якої виписаний психологічно сильно й глибоко. Твір вип..

Переглянути

Верхівець без голови

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВерхівець без голови — один із найзахопливіших авантюрно-детективних романів відомого англійського письменника Томаса Майна Ріда (1818—1883). Незвичайні, загадкові події, хитросплетіння детективного сюжету, елементів містики, пригод і зворушливого романтичного кохання тримають читачів у пості..

Переглянути

Марко Проклятий. Скарб. Вибрані твори

50 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗа скоєні страшні гріхи козак Марко був проклятий матір’ю, а потім і батьком з того світу на вічне поневіряння. І тепер ходить Марко по світу в лютих муках, і не приймає його ні земля, ні пекло. Містичний сюжет, майстерне поєднання історичного минулого з фантастичними переказами запорозької с..

Переглянути

Три зозулі з поклоном

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТри зозулі з поклоном: вибрані твори.До збірки входять: Оддавали Катрю, Кізонька, Житіє Артема Безвіконного, Холодна м’ята, Три плачі над Степаном, Печена картопля, Зав’язь, Проти місяця, Дикий, Перед грозою, Сито, сито, Дивак, Вогник далеко в степу, Три зозулі з поклономПерсонажі творів Григ..

Переглянути

Камінний хрест

105 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДо пропонованої збірки творів Василя Стефаника входить низка його найкращих новел, які засвідчили прихід у світову літературу самобутнього письменника. Багато з них були одразу перекладені й видані іноземними мовами. Гостре звучання мають новели, у яких автор звертається до теми долі дітей (..

-4%
Переглянути

Кайдашева сім'я

86 грн 90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗа словами Івана Франка, повість “Кайдашева сім’я” належить до “найкращих оздоб українського письменства”. З великою художньою силою І. Нечуй-Левицький на прикладі однієї сім’ї змалював український національний колорит. Перед читачем постає низка яскравих персонажів: забобонний Кайдаш, чванли..

Переглянути

Микола Джеря

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПовість Івана Нечуя-Левицького “Микола Джеря” — справжня енциклопедія українського життя XIX століття.Микола Джеря шукає правди і справедливості, завжди стає на захист принижених. Разом з героєм, змушеним утікати від розправи, ми мандруємо Україною, стаючи очевидцями різноманітних, часто несп..

Переглянути

Мишка. Казки та оповідання

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ казці “Мишка” Богдан Лепкий показав життя людей та їхні вчинки з погляду маленької, але дотепної й мудрої мишки, порушивши важливі моральні проблеми — жорстокості та милосердя, жадібності й щедрості, лицемірства і порядності. До пропонованої збірки також увійшли оповідання “Цвіт щастя” і “Н..

Переглянути

Місячний сміх

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяОповідання і новели, що увійшли до цієї збірки, належать одному із найяскравіших українських письменників доби “розстріляного відродження” Григорію Косинці (1899―1934). З-поміж творів інших авторів їх вирізняють насамперед лаконізм і довершена простота оповіді. З перших же абзаців письменник ..

Переглянути

Тигролови

115 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяРоман “Тигролови” Івана Багряного (1906—1963) — один із найкращих пригодницьких романів в українській літературі ХХ ст., у якому автор зумів показати жорстокість і ницість тоталітарного режиму на прикладі долі однієї людини. Головний герой твору, молодий український інженер-авіатор Григорій М..

Переглянути

Майстер корабля

110 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКожне з наведених у пропонованій збірці ранніх оповідань Володимира Винниченка (1880—1951) — це зворушлива і яскрава розповідь про драматичну долю людини. Письменник із симпатією змальовує і простих “маленьких” людей, які є носіями найкращих начал народного буття (“Федько-халамидник”, “Раб кр..

Переглянути

Федько-халамидник

115 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Майстер корабля” — перший роман Ю. Яновського (1902—1954), створений на основі кінематографічного досвіду автора. Це новаторський, модерністський твір, написаний у стилі кіномемуарів, на сторінках якого вирують романтика молодості, морських пригод, щастя кохання й радість від життя. Головний..

Переглянути

Ангел Золоте Волосся

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяАнгел Золоте Волосся. Повість. Зірка Мензатюк. Художник Костянтин Лавро. Чи може в сучасному світі статися диво? Таке, щоб минулися усі Галині нещастя: погані стосунки з учителькою та однокласниками, те, що в неї не “круті” батьки, а головне — хвороба братика, через яку життя перетворилося на..

Переглянути

У гаї сонце зацвіло

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ гаї сонце зацвіло. Оповідання та повісті, що увійшли до книги відомого українського письменника, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Євгена Гуцала (1937—1995), знайомлять читачів з неповторним світом рідної природи, дають уявлення про життя українського повоєнного села,..

Переглянути

Чорна рада

95 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Чорна рада” Пантелеймона Куліша (1819—1897), за словами І. Франка, — “найліпша історична повість в нашій літературі”. Головна сюжетна лінія — боротьба за гетьманську булаву між Якимом Сомком та Іваном Брюховецьким після смерті Богдана Хмельницького. Автор із симпатією змальовує козаків, їхні..

Переглянути

Климко

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПовість “Климко”, низку оповідань, а також казки, включені до цієї збірки, по праву можна назвати маленькими шедеврами. Зі сторінок книги постають “обпалений” війною, світлий хлопчик Климко, самотня старенька бабуся Вуточка, що з надією чекає повернення з армії своїх синів, працелюбний і безк..

Переглянути

Таємне Товариство Блазнів

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТаємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви. П'ята книга. Хіба можна було уявити, що головний герой цієї книжки Клим Джура та його друзі з Таємного Товариства Блазнів потраплять у пастку під час циркової вистави? Підступні прибульці-синьоморди, які хочуть підкорити Землю, цього..

Переглянути

Казка про Яян. Говорюща риба

115 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДо пропонованої збірки входять літературні казки-притчі відомої української письменниці та художниці Емми Андієвської, в яких за допомогою алегорії відтворено реальну дійсність та піднято проблеми, актуальні для сучасної людини. Зі сторінок книги читач дізнається багато цікавих історій, які р..

Показано з 1 по 20 із 47 (3 сторінок)