Категорії
Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки
Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки

Знайомтесь: детектив Нишпорка. Нові клопоти детектива Нишпорки

Видавництво: Школа
Автор: Гжегож Касдепке
Наявність: На складі
Ціна:   120 грн.
Купити
Кількість:

До цього двостороннього видання увійшло дві книги про симпатичного та дивакуватого детектива Нишпорку із детективної агенції «Рожеві окуляри», де він є одноосібним власником та працівником. Його зброя – це кактус та інтелект. І вони йому дуже знадобляться, оскільки конкуруюче агентство «Чорнокнижник» планує перехопити у Нишпорки всіх клієнтів.
Перша книга – це знайомство із Нишпоркою та п’ятнадцять цікавих загадок, кожній із яких присвячений розділ книги. Читачі зможуть розгадувати всі ці загадки разом із головним героєм (для цього знадобиться логічне мислення та кмітливість), а правильні відповіді подані в кінці книги у розділі «Розв’язки загадок».
Друга книга (Нові клопоти детектива Нишпорки), що знаходиться на звороті видання, складається із одинадцяти загадок. Деякі з них видадуться простенькими, але деякі – по-справжньому мудрованими та заплутаними.
Рекомендуємо для дітей 7-10 років.

Характеристики видання:

Серія: Нова дитяча книга
Ілюстрації: чорно-білі
Штрих код: 9789664294048
ISBN код: 978-966-429-404-8
Рік видання: 2016
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 144
Формат книги: 17 Х 24 см.
Мова: українська

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: