Вірші

Вид:
Переглянути

Панда любить мандрувати

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Мандруючи сторінками поетичної збірки Лесі Мовчун, діти заприятелюють з її героями — пандочкою, їжачками, слониками, білими ведмедями, равликами і песиком-вихвалякою, яких з любов'ю намалювала ілюстраторка Наталія Олійник. Кожен вірш у книзі — це ще й чудова мовна гра: тут є і скоромовки, і ..

Переглянути

Прикольні вірші. Сашко Дерманський

110 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21До збірки поезій Сашка Дерманського, улюбленого письменника сучасної української малечі та її батьків, увійшли бешкетні та легкі вірші, віршики й віршенята на безліч тем. У притаманній йому «серйозно-жартівливій» манері автор розповідає, чому крокодили зелені, проводить екскурсію музеєм шкод..

Переглянути

Чудернацькі вірші. Перша книжка малюка

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Кожна родина, у якій росте малюк, намагається найбільше уваги приділяти саме ранньому розвитку дитини. Дотепні та ритмічні «Чудернацькі вірші» і зацікавлюють, і заохочують до гри. Граючись, найлегше виконувати з дитиною такі важливі для розумового розвитку і здоров’я дихальні, артикуляційні ..

Переглянути

Чемним діткам вірші про найважливіше

175 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Виховуючи малюка, рідні прагнуть дати дитині все найкраще, а ще — навчити, порадити і показати власним прикладом, як правильно спілкуватися з людьми; убезпечити від проблем і застерегти від помилок; розвинути здатність дружити і любити. Звісно, у кожної дитини попереду власний шлях — зі свої..

Переглянути

Чудернацькі вірші. Сашко Дерманський

160 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У цій книзі на юних читачів чекають теплі, смішні та зворушливі історії, майстерно заримовані Сашком Дерманським. Він найкраще знає, як передати дітям настрій веселих дотепів і розповість про ледачого крокодила та малих піратів, зaйчeняткa Дoвгoвуxoкуцoxвocтикa, собаку-барабаку та інших.Реко..

Переглянути

Віршики великими літерами. Зелена

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ваш малюк тільки навчився читати? Тоді ця книга саме для нього! Великі літери, кольорові малюнки, невеличкі, але цікаві віршики зроблять процес читання легким та ненав’язливим. А захоплюючі завдання в кінці текстів розвинуть пам’ять, уяву, спостережливість та увагу вашої дитини.Серія: несері..

Переглянути

Віршики великими літерами. Помаранчева

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ваш малюк тільки навчився читати? Тоді ця книга саме для нього! Великі літери, кольорові малюнки, невеличкі, але цікаві віршики зроблять процес читання легким та ненав’язливим. А захоплюючі завдання в кінці текстів розвинуть пам’ять, уяву, спостережливість та увагу вашої дитини.Серія: несері..

Переглянути

Барвінок

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«Барвінок» – це збірка казок, оповідань, віршів та новел, написаних для дітей. Кожна казка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу мальовничої природи України, знайомлять з її історією, мудрими, талановитими людьми, з чарівною піснею, що дивує весь світ, багатими народними тради..

Переглянути

Смішинки-гуморинки

75 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Спільне родинне читання — це завжди позитивні емоції! А коли з дітьми читають гуморески, смішинки і просто жартівливі віршики, то це не тільки весело, а й дуже корисно! Розвиваючи почуття гумору в своєму характері з перших років життя, ваша дитина виросте впевненою в собі, активною і життєра..

Переглянути

Про татуся і дідуся

100 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Хто навчить дитину любити Батьківщину понад усе? Хто виховає хлопчика мужнім і добрим, а дівчинку — чуйною і сильною? Це наші дорогі чоловіки — татусі і дідусі! Вони люблять і захищають не лише родину, а й усю Україну! А ще вони все на світі знають і вміють, тож на них завжди можна покластис..

Переглянути

Піратський маршрут

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Весела книжка-картинка «Піратський маршрут» відомої української письменниці Галини Малик та ілюстраторки Грасі Олійко — це грайлива подорож у мріях, а заодно і веселий урок географії для малюків. Бо кожен із нас у дитинстві хотів бути зухвалим піратом, якому підкоряються моря і океани.Рекоме..

Переглянути

Перша книжка малюка. Хто сказав ку-ку-рі-ку?

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У сім’ї, де зростає маля, батьки намагаються приділити більше уваги саме ранньому розвитку дитини. Книжка «Хто сказав ку‑ку-рі-ку?» розповість маленьким чомусикам, як називаються різні тварини та їхні малята, до того ж — не лише українською, а й англійською мовою. Нумо, маленький розумничку,..

Переглянути

Перша книжка малюка. Іде коза рогатая

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21З покоління в покоління батьки, дідусі й бабусі забавляли дітей, примовляючи вірші та пісеньки, в яких закодовано прадавні знання з народної педагогіки і медицини. У збірці «Іде коза рогатая» зібрано найкращі народні колисанки, забавлянки та лічилки. Співайте маляті колискових, даруючи свою ..

Переглянути

Рукавичка для носа

170 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Навчись сам та навчи своїх батьків! Цей заклик з певністю можна назвати гаслом серії «Школа лікарки Тетті». Другу книжку серії так само адресуємо наймолодшим читачам. І так само йдеться в ній про здорові звички. Але тепер наші герої діють в інших обставинах. Попри серйозність питань, яких т..

Переглянути

Їде грудень на коні

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Літературно-художнє видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Малятам-дошкільнятам для чарівної подорожі місяцями року від улюбленої дитячої письменниці Галини Малик і талановитої художниці Ольги Кваші. Віршики входять до шкільної програми. Мріємо, пізнаємо, відгадуємо та ві..

Переглянути

Хочу все знати! Скарбничка віршів

185 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Радісно вчитися читати й рахувати? Слухатися старших, поводитись, як дорослий? Навчання може бути цікавим! Багато корисних і веселих віршів ховається під цією обкладинкою. Тут зібрані не просто найкращі вірші Геннадія Меламеда, а ті з них, які допоможуть дитині легко вивчити літери та цифри,..

Переглянути

Ми їдемо, їдемо, їдемо… Скарбничка віршів

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Яка машина найкраща? А яка — найпотрібніша? Куди веде канатна дорога? Для чого нам світлофор і що робить на дорозі зебра? Усі машини на світі: вантажівки та легкові, трактори і грейдери, підіймальні крани й підводні човни — залюбки познайомляться з вашим малюком і розкажуть про себе. У цій з..

Переглянути

Вусаті-полосаті-хвостаті. Скарбничка віршів

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Що бачить білка уві сні? Про що думає кішка, дивлячись на місяць? Ви перестали ставити собі несподівані питання? А ваші діти? Багато незвичайних відповідей і дивовижних пригод приховано під цією обкладинкою. Їх герої - звірі - великі і маленькі, дикі і домашні, добрі і хитрі живуть поруч з ..

Переглянути

Перша книжка малюка. Обережно - дорослі!

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У сім’ї, де є маля, батьки насамперед мусять зробити дитячий простір безпечним. У збірці «Обережно — дорослі!» кмітливі, але непосидючі звірятка раз у раз наражаються на небезпеку. На щастя, на допомогу завжди приходять дорослі — і все, звичайно, закінчується добре. Отож левенятко тепер пам’..

Переглянути

Перша книжка малюка. Коли на дітей напада вереда

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У сім’ї, де є маля, батьки мають дбати не лише про те, чи доглянута дитина, а й навчати її правил чемної поведінки. У книжці «Коли на дітей напада вереда» не всі герої слухняні й виховані, а тому щоразу потрапляють у халепи. На щастя, все закінчується добре. І тепер Люба не лінується чистити..

Показано з 1 по 20 із 66 (4 сторінок)