Велика книга знань для малюків

Велика книга знань для малюків

253 грн -13%
Видавництво Пегас
Наявність Є в наявності

Особливості

  • Вікова група Дітям: 3 - 6 років
  • Ілюстрації Кольорові
  • Обкладинка Тверда

Опис

Оце — дитячий подарунок, так подарунок!

По-перше, на дітей чекає повноцінний Атлас світу в ілюстраціях.
Це дивовижний і незвичайний географічний віммельбух. Знаєте, що таке віммельбух? Чули, але поки ще не бачили? Ну, так ось він, перед вами — Атлас світу, де детально, в численних малюнках розповідається про культуру, побут, господарський устрій країн і народів планети Земля.

По-друге, машина часу — є така у Видавничого будинку «Пегас»! — перенесе допитливу малечу в епоху динозаврів та доісторичних тварин.
Морські й літаючі ящери грізним шумом велетенських крил і плавців, бронтотерії та мегантеріони гуркотом, немов громом, — зустрінуть на порозі загадкових минулих епох.

По-третє, основні види транспорту і типи автомобілів, винайдені людиною, відкриють дітям захопливий світ машин, що стрімко мчать, літають, перевозять вантажі, поспішають на допомогу.

По-четверте, величезний, різноманітний тваринний світ, що населяє різні куточки нашої планети, — яскраві, «живі» фото диких і свійських тварин захоплять уяву маленьких читачів: звуками лісових хащ; спекою жарких саван; нескінченністю арктичних пустель і морів.
А яка захоплива країна Знань зустрічає дітей на сторінках великої подарункової книги: веселі пухнасті друзі навчать абетки й лічби; геометричні фігури розкажуть, що, виявляється, простір навколо нас вивчається і вимірюється — і навіть створюється! — за допомогою трикутників, чотирикутників, кіл.
А ще в цій книжці — англійська мова для малюків!
І — правила поведінки. Дивно, як усе це помістилося в одну дитячу книгу? Утім, нічого дивного. Недарма ж вона називається «Велика книга Знань». А це аж 224 крейдованих сторінки, на кожній з яких 3, 4, а то й 5 високоякісних ілюстрацій. І фантастично велика кількість віршів, енциклопедичної інформації, повчальних завдань.


Серія: Велика енциклопедія
Штрих код: 9789669472250
ISBN код: 978-966-947-225-0
Кількість сторінок: 224
Ілюстрації: кольорові
Обкладинка: тверда
Формат книги (см): 22 Х 30
Рік видання: 2018
Мова: українська

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре