Урбіно

Вид:
Переглянути

Лопушане поле

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДітлахи зі звичайного подвірʼя чи не щодня стають свідками незвичайних подій! Та хіба може бути інакше, якщо в сусідньому будиночку живе Чарівниця, у якої, звісно, є чорний кіт, а в гості приходить таємничий д-р А. Кула, гонихмарник Тимофій і пані Дора, яка багато років безуспішно подає заяву..

Переглянути

Дівчата з 13-ї вулиці

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВи ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося – однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та неcподівано доля зводить дівчат разом..

Переглянути

Great! Велика Британія для допитливих

180 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТакої Великої Британії ви ще не знаєте!Усім відомо, що у Великій Британії лівобічний рух, а довжину вимірюють у футах. І що в них є королева. Та чи бачили ви стометрових білих коней на зелених пагорбах і круків, яких годують тістечками із кров’ю? Брали участь у перегонах за сиром і гонитві зі..

Переглянути

Детектив Кефірчик і правнук герцогині

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТретя книжка із циклу про знаменитого Детектива КефірчикаНа носі в юного детектива Теодора Кефірчика та його помічника Домініка — тести, які всі шестикласники складають перед уступом до гімназії. Та хіба можна спокійно готуватися до них, якщо доля підкидає справу, за яку б ухопився будь-який ..

Переглянути

Детектив Кефірчик і перший труп

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДруга книжка із циклу про знаменитого детектива Теодора Кефірчика.Після успішного розслідування справи зниклого скелета в житті юного детектива Теодора Кефірчика нарешті з’являється довгоочікуваний труп.Чому охорона не приїхала вчасно? Навіщо вигулювати поводок без собаки й чому це обов’язков..

Переглянути

Детектив Кефірчик у пошуках скелета

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПерша книжка із циклу про знаменитого детектива Теодора Кефірчика.У книжці відомої польської дитячої письменниці на тебе чекає безліч загадок та багато сміху! Теодор Кефірчик мріє про кар’єру детектива, тому коли його звинувачують у крадіжці скелета з кабінету біології, він вирішує провести ..

Переглянути

Дуся і Поросятко Гав. Тепер усе гаразд

125 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДуся і Поросятко Гав – це серія книжок про дівчинку, яка вивчає світ разом з мамою, татом і ганчірʼяним поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних випадках, до того ж, має і власні таємниці!Магдалена-Феліція (для друзів – Дуся) дуже любить шоколад. Але може ним ласувати лише потому, ..

Переглянути

За синіми дверима

110 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДванадцятирічний Лукаш їде з мамою на омріяні канікули. Дорогою вони потрапляють в аварію, після якої хлопець опиняється в лікарні, а згодом – у своєї тітки, яка живе в невеликому приморському містечку. Лукаш не може звикнути до нового життя: він не знаходить спільної мови ані з тіткою, ані з..

Переглянути

Загадка коштовного метелика

180 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДругий роман із серії «Таємниці універмагу "Сінклер"»Тетралогія загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)1909 рік, Лондон. От уже кілька місяців, як Софі працює в розкішному універмазі «Сінклер». Потому, як вона із друзями врятувала його від жахливого в..

Переглянути

Загадка механічного горобця

180 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПерший роман із серії «Таємниці універмагу "Сінклер"»Тетралогія загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)На початку ХХ століття в оповитому туманами Лондоні стається неабияка подія: відкривається величезний універсальний магазин багатія Едварда Сінклера..

Переглянути

Молоко з медом

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩе вчора Лінка планувала зовсім інше: улюблена журналістика, фотографії, мандрівки з коханим Адріаном. Проте зміни в її житті примусять якщо не забути про свої плани, то принаймні їх відкласти. Лінка чекає дитину. І якщо вона розраховувала, що Адріан зрадіє цьому так само, як вона, то помилял..

Переглянути

Привіт, вовки!

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяГерой цієї повісті, одинадцятирічний Філіп, наділений неймовірною уявою, і це рятує його від одноманітності повсякдення, самотності й цілковитого нерозуміння з боку батьків. Навіть найкращий друг знайшов собі крутішого приятеля й охолов до спільних ігор. Несподівано Філіп знаходить друга у ви..

Переглянути

Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩо спільного між знаменитим астрофізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-Під-Підлогою, Чорною Дірою і восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Що таке Центр управління і хто така Заборонена Тітка? Що страшніше: миші, які оселилися в тебе під підлогою, Чорна Діра, яка розростається під твоїм ліжком, чи ..

Переглянути

Мія і Бруно ростуть здоровими

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяМоніка Пейткс. Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння.Бруно сім років, і сьогодні він сумує, бо в школі його обізвали «коровою». Хоча він зазвичай харчується так, як і інші хлопчики та дівчатка, у нього накопичується на животі жирок.І це турбує Бруно, ..

Переглянути

Як дві краплі води

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяАнна і Ніна народилися в один і той самий день. Відтоді, як вони опинилися в одному класі, дівчатка не розлучаються, у них усе спільне: мрії, бажання, таємниці, плани на майбутнє…Щось пішло не так, коли Ніна, краща, талановитіша, вродливіша й заможніша, вступає до мистецького ліцею, а Анні за..

Переглянути

Бон чи тон, або гарні манери для дітей

170 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає "гарні манери". А їх, поза всяким сумнівом, краще мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною.Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли їси. Або переб..

Переглянути

Ах, ця чудова Панама!

180 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧудова, неймовірно добра книжка про нерозлучних друзів, Ведмедика й Тигрика, які живуть у будиночку біля річки. Одного разу вони виловлюють з річки ящик з-під бананів, на якому написано "Панама". "Ах, Панама - це країна наших мрій, - вирішують друзі. - Бо Панама геть уся, вздовж і вшир, пахне..

Переглянути

Рілла з Інглсайду

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВосьма книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.Дія роману розпочинається 28 червня 1914 року ― у день, що назавжди змінив хід світової історії. Попереду в героїв – а передовсім у Рілли, наймолодшої доньки Енн і Гілберта Блайтів ― чотири складні й болісні роки тривоги, ст..

Переглянути

Діти з Долини Райдуг

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСьома книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.Невпинні й неминучі зміни в житті Глена Святої Марії. Неподалік від Інглсайду оселяється сім'я нового пастора ― сам пан Мередіт, четверо його дітей і тітка Марта. Діти Блайтів віднаходять у нових сусідах щирих і добрих друзів..

Переглянути

Енн із Інглсайду

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяШоста книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.Дев'ять років минуло після переїзду Енн та її невеличкої сім'ї з милого Дому Мрії в нове житло – просторий і сповнений веселих та сумних історій Інглсайд. Енн стає щасливою матір'ю шістьох дітей, дружних і дуже різних особист..

Показано з 1 по 20 із 35 (2 сторінок)