Урбіно

Вид:
Переглянути

Тирамісу з полуницями

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У другом класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі м..

Переглянути

Шоколад із чилі

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Прот..

Переглянути

Останній ельф

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Йорш, останній на світі ельф, добре знає, як воно – бути не таким, як решта. Утративши родичів та загубившись посеред спустошеної країни, у якій безперестанку ллє дощ, він утратив надію на порятунок. І тим більше не сподівався, що допомога надійде від найлютішого ворога ельфів – людини, яка ..

Переглянути

Кава з кардамоном

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина в..

Переглянути

Зелені мартенси

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21На думку Фелікса, школа нагадує фронт, на якому точиться безупинне суперництво. У кого крутіший смартфон? Хто прийшов у фірмових шмотках? Але хлопець не збирається брати участі в цих змаганнях: у нього набагато серйозніші проблеми, до того ж, доводиться на невизначений час стати головою роди..

Переглянути

Лопушане поле

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дітлахи зі звичайного подвірʼя чи не щодня стають свідками незвичайних подій! Та хіба може бути інакше, якщо в сусідньому будиночку живе Чарівниця, у якої, звісно, є чорний кіт, а в гості приходить таємничий д-р А. Кула, гонихмарник Тимофій і пані Дора, яка багато років безуспішно подає заяв..

Переглянути

Дівчата з 13-ї вулиці

120 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ви ще не читали такої відвертої, правдивої та проникливої книжки, де з надзвичайним розумінням описуються проблеми чотирнадцятирічних!Вічно похмура Агата, легковажна Клаудія й старанна відмінниця Зося – однокласниці, але не подруги. Занадто вони різні! Та неcподівано доля зводить дівчат разо..

Переглянути

Great! Велика Британія для допитливих

180 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Такої Великої Британії ви ще не знаєте!Усім відомо, що у Великій Британії лівобічний рух, а довжину вимірюють у футах. І що в них є королева. Та чи бачили ви стометрових білих коней на зелених пагорбах і круків, яких годують тістечками із кров’ю? Брали участь у перегонах за сиром і гонитві з..

Переглянути

Детектив Кефірчик і правнук герцогині

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Третя книжка із циклу про знаменитого Детектива КефірчикаНа носі в юного детектива Теодора Кефірчика та його помічника Домініка — тести, які всі шестикласники складають перед уступом до гімназії. Та хіба можна спокійно готуватися до них, якщо доля підкидає справу, за яку б ухопився будь-який..

Переглянути

Детектив Кефірчик і перший труп

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Друга книжка із циклу про знаменитого детектива Теодора Кефірчика.Після успішного розслідування справи зниклого скелета в житті юного детектива Теодора Кефірчика нарешті з’являється довгоочікуваний труп.Чому охорона не приїхала вчасно? Навіщо вигулювати поводок без собаки й чому це обов’язко..

Переглянути

Детектив Кефірчик у пошуках скелета

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Перша книжка із циклу про знаменитого детектива Теодора Кефірчика.У книжці відомої польської дитячої письменниці на тебе чекає безліч загадок та багато сміху! Теодор Кефірчик мріє про кар’єру детектива, тому коли його звинувачують у крадіжці скелета з кабінету біології, він вирішує провести..

Переглянути

Дуся і Поросятко Гав. Тепер усе гаразд

125 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дуся і Поросятко Гав – це серія книжок про дівчинку, яка вивчає світ разом з мамою, татом і ганчірʼяним поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних випадках, до того ж, має і власні таємниці!Магдалена-Феліція (для друзів – Дуся) дуже любить шоколад. Але може ним ласувати лише потому,..

Переглянути

За синіми дверима

110 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дванадцятирічний Лукаш їде з мамою на омріяні канікули. Дорогою вони потрапляють в аварію, після якої хлопець опиняється в лікарні, а згодом – у своєї тітки, яка живе в невеликому приморському містечку. Лукаш не може звикнути до нового життя: він не знаходить спільної мови ані з тіткою, ані ..

Переглянути

Загадка коштовного метелика

180 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Другий роман із серії «Таємниці універмагу "Сінклер"»Тетралогія загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)1909 рік, Лондон. От уже кілька місяців, як Софі працює в розкішному універмазі «Сінклер». Потому, як вона із друзями врятувала його від жахливого ..

Переглянути

Загадка механічного горобця

180 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Перший роман із серії «Таємниці універмагу "Сінклер"»Тетралогія загадково-пригодницьких романів в Англії епохи короля Едварда VII (1901-1910 рр.)На початку ХХ століття в оповитому туманами Лондоні стається неабияка подія: відкривається величезний універсальний магазин багатія Едварда Сінклер..

Переглянути

Молоко з медом

150 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ще вчора Лінка планувала зовсім інше: улюблена журналістика, фотографії, мандрівки з коханим Адріаном. Проте зміни в її житті примусять якщо не забути про свої плани, то принаймні їх відкласти. Лінка чекає дитину. І якщо вона розраховувала, що Адріан зрадіє цьому так само, як вона, то помиля..

Переглянути

Привіт, вовки!

120 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Герой цієї повісті, одинадцятирічний Філіп, наділений неймовірною уявою, і це рятує його від одноманітності повсякдення, самотності й цілковитого нерозуміння з боку батьків. Навіть найкращий друг знайшов собі крутішого приятеля й охолов до спільних ігор. Несподівано Філіп знаходить друга у в..

Переглянути

Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою

80 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Що спільного між знаменитим астрофізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-Під-Підлогою, Чорною Дірою і восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Що таке Центр управління і хто така Заборонена Тітка? Що страшніше: миші, які оселилися в тебе під підлогою, Чорна Діра, яка розростається під твоїм ліжком, чи..

Переглянути

Мія і Бруно ростуть здоровими

100 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Моніка Пейткс. Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння.Бруно сім років, і сьогодні він сумує, бо в школі його обізвали «коровою». Хоча він зазвичай харчується так, як і інші хлопчики та дівчатка, у нього накопичується на животі жирок.І це турбує Бруно,..

Переглянути

Як дві краплі води

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Анна і Ніна народилися в один і той самий день. Відтоді, як вони опинилися в одному класі, дівчатка не розлучаються, у них усе спільне: мрії, бажання, таємниці, плани на майбутнє…Щось пішло не так, коли Ніна, краща, талановитіша, вродливіша й заможніша, вступає до мистецького ліцею, а Анні з..

Показано з 1 по 20 із 40 (2 сторінок)