Вид:
-10%
Переглянути

Аліса в Задзеркаллі. Ілюстрації Роберта Інгпена

207 грн 230 грн

Знаменита казкова історія англійського письменника й математика Льюїса Керролла про пригоди дівчинки Аліси в чарівній країні Задзеркалля. У перекладі з англійської мови вдало й точно передано зміст і гру слів цієї надзвичайно цікавої та мудрої казки з силою-силенною кумедних нісенітниць і парадоксівСерія: Книжки з ілюстраціями Роберта ІнгпенаІлюстр..

-9%
Переглянути

Атлас Всесвіту для дітей

109 грн 120 грн

Астрономія - одна з найдавніших наук. Протягом багатьох століть людська думка непереборно прагне в глибини Всесвіту, та чим далі вона просувається, тим ширшими і ще більш невизначеними стають межі світу. З кожним роком учені все ближче до розгадки таємниці Всесвіту. Скориставшись запропонованою книжкою, кожний зможе тепер вирушити за ними в невідом..

-5%
Переглянути

Бабуся і восьмеро дітей у лісі. Частина 1

95 грн 100 грн

Перша частина другої книги про пригоди великої дружної родини із Норвегії. Велика родина у складі тата, мами, бабусі, вісьмох дітей, чорно-брунатного песика Димаря та червоної вантажівки переїжджають із малогабаритної міської квартири до невеликого власного будинку у лісі, де на них чекають нові знайомства, друзі, товариші по школі. Нове життя сере..

-14%
Переглянути

Брехливе мишеня

60 грн 70 грн

Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприяють гармонійному розвиткові маляти.Серія: Кенгуру. Моя..

-10%
Переглянути

Будинок двірників

144 грн 160 грн

В одному незвичному шестиповерховому будинку зразкового утримання мешкають разом шість двірників, які вважають свою професію справою життя, і які є абсолютно щасливими від того, що наводять у місті порядок, допомагають мешканцям, рятують незнайомців, роблять щасливішим усе місто. І де б вони не з’явилися, навколишній світ стає добрішим, чистішим та..

-10%
Переглянути

Вітер у вербах

207 грн 230 грн

Прочитавши твір «Вітер у вербах» одного з найшановніших авторів Кеннета Грема, читач поринає у славетні пригоди вірних друзів. По-особливому написана історія пройме своїх шанувальників поетичними рядками, незвичайним теплом та тонким гумором. Не лишивши байдужих, книга займе своє достойне місце серед найцікавіших книжок домашньої бібліотеки і ви не..

-5%
Переглянути

Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка. Частина 1

95 грн 100 грн

Нова версія улюбленої книги про дружню багатодітну родину із Норвегії Анне-Катріне Вестлі. Перша частина книги для дітей. Велика норвезька родина – це восьмеро чудових дітей: Марен, Марта, Мартін, Мадс, Муна, Міллі, Міна, Малюк Мортен Мізинчик, які мешкають разом із татом та мамою. А ще у них є вантажівка, яку всі люблять, бо вона їх годує, перевоз..

-5%
Переглянути

Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка. Частина 2

95 грн 100 грн

Нова версія улюбленої книги про багатодітну норвезьку родину Анне-Катріне Вестлі. Друга частина веселої цікавої повісті для дітей. Велика родина – це восьмеро допитливих і непосидючих дітей: Марен, Марта, Мартін, Мадс, Муна, Міллі, Міна, Малюк Мортен Мізинчик, які мешкають разом із татом та мамою, і чудовою бабусею. А ще у них є вантажівка, яку всі..

-8%
Переглянути

Дівчина Онлайн

110 грн 120 грн

Пенні - шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота, та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн.А тоді весь с..

-5%
Переглянути

Діти з бешкетної вулиці. Книжка 1

95 грн 100 грн

Нове видання відомої веселої книги Астрід Ліндгрен про непосидючих малих вигадників, що мешкають на Бешкетній вулиці. Маленькій Лотті лише чотири рочки, і найбільше вона не любить самотності, тиші та спокою у хаті. Вдома її називають Малою Репетухою, а якщо згадати, що двох своїх старших дітей батьки називають Малою Торохтійкою та Великим Торохкало..

-10%
Переглянути

Данка і Крак

108 грн 120 грн

«Данка і Крак» — казка відомого українського поета-дисидента, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Ігоря Калинця про дивовижну дружбу дівчинки і птаха. Одного погожого дня до Данки завітав незвичайний гість — крук на ім’я Крак, який уміє розмовляти. Скільки цікавого з історії давнього Львова він їй розповів! Але, виявляється, птах, ..

-10%
Переглянути

Детектив Блюмквіст здобуває славу

113 грн 125 грн

Нова трилогія від знаменитої дитячої літераторки Астрід Ліндгрен включає цікаві повісті, що є справжнісінькими дитячими детективами і які полюбилися не одному поколінню юних любителів справжніх пригод.Детектив Блюмквіст здобуває славу – книга перша, в якій відбувається знайомство читача з головним героєм, хлопчаком на ім’я Каллє. З самого дитинства..

-4%
Переглянути

Джуді Муді - лікарка

67 грн 70 грн

П’ята книга із серії про веселу кмітливу дівчинку Джуді Муді, яка разом зі своїм братом Стінком, другом Рокі та однокласником Френком потрапляють у кумедні ситуації. День у школі видався пречудовим, до класу принесли скелет, і 3-Т почав вивчати будову тіла людини, правила надання першої допомоги. А вдова Джуді зможе вилікувати брата Стінка та навіт..

-19%
Переглянути

Джури і підводний човен

105 грн 130 грн

Третя книга відомого гостросюжетного історичного пригодницького роману відомого сучасного українського дитячого письменника із козацької Черкащини Володимира Рутківського, який у своєму романі знайомить юних читачів із початками козаччини. Головними героями роману є молоді хоробрі та відчайдушні джури Санько та Грицько легендарного козака-характерн..

-10%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії

140 грн 155 грн

Перша книга Всеволода Нейстайка, яка включає дві частини, що започаткували найзнаменитішу серію про незвичайні пригоди у дивовижній лісовій школі для звірят нерозлучних друзів зайчика Косі на прізвище Вухань та їжачка Колька на прізвище Колючка. У першій частині книги «Сонце серед ночі» Кося і Колько вступають до лісової школи, знайомляться із непе..

-8%
Переглянути

Друг із Мезозою

124 грн 135 грн

Не знаємо, чи траплялося таке з вами, але герої цієї книги опинилися в дещо незвичайній ситуації. У них у квартирі була виявлена діра у часі - якраз у середину Мезозойської ери! Так-так, тієї самої: багато мільйонів років тому: спека, динозаври і дерева-папороті. Це виявилося досить клопітно, іноді лячно та трохи потішно.Художник Олена Железняк.Сер..

-15%
Переглянути

Епоха динозаврів

213 грн 250 грн

Книга для юних дослідників феєричного доісторичного світу, авторами якої стали палеонтолог та біолог-еволюціоніст Стівен Брусатті, який допомагав БіБіСі знімати серіал «Прогулянки із динозаврами», та відомий ілюстратор і аніматор Деніел Честер. Книга складається із чотирьох великих розділів, присвячених різним періодам: 1) тріасовому періоду, коли ..

-10%
Переглянути

Зося з вулиці Котячої в подорожі

99 грн 110 грн

Остання зустріч читачів з Зосею ознаменувалася збільшенням родини. Героїня зробила висновок, що поповнення спричиняє суцільний хаос, і все це цілковита катастрофа. Можливо, ті, хто має братиків та сестричок, обуряться... Хай там як, та Зосю жодні докори сумління не турбували; чому — вона їх просто не чула через той галас, який щодня панував у домі...

-13%
Переглянути

Казки про все на світі

39 грн 45 грн

Книга для шанувальників творів Сашка Дерманського. Сучасні українські казки для сучасних українських дітей про захопливі пригоди, дивовижні історії, із веселими персонажами, цікавими пізнавальними сюжетами. Більше двадцяти казок на сучасний лад.Казки Сашка Дерманського рекомендовані Міністерством освіти України для учнів молодших класівСерія: Шкіль..

-5%
Переглянути

Киці-мандрівниці. Як усе почалося

95 грн 100 грн

Частина перша.Киці Муля і Манюня так люблять мандрувати! Не подумайте, що на сусідню вулицю, ні! До інших країн! І в кожній з кицями стаються неймовірні пригоди. Хочете помандрувати разом з ними? Читайте про Мулю і Манюню в Італії, Гренландії та Фінляндії!Ілюстрації: Дмитра ПеченкінаСерія: Неймовірні пригодиІлюстрації: кольоровіШтрих код: 978966917..

Показано з 1 по 20 із 53 (3 сторінок)