Вид:
-10%
Переглянути

19 різдвяних історій

90 грн 100 грн

Див забагато не буває, правда? І коли ж на них чекати, як не на Різдво? Адже це час безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, час, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли самотність переживаєш особливо гостро. І саме в цей час повсякденність мо..

-8%
Переглянути

Детектив Блюмквіст здобуває славу

115 грн 125 грн

Нова трилогія від знаменитої дитячої літераторки Астрід Ліндгрен включає цікаві повісті, що є справжнісінькими дитячими детективами і які полюбилися не одному поколінню юних любителів справжніх пригод.Детектив Блюмквіст здобуває славу – книга перша, в якій відбувається знайомство читача з головним героєм, хлопчаком на ім’я Каллє. З самого дитинства..

-10%
Переглянути

Епоха динозаврів

225 грн 250 грн

Книга для юних дослідників феєричного доісторичного світу, авторами якої стали палеонтолог та біолог-еволюціоніст Стівен Брусатті, який допомагав БіБіСі знімати серіал «Прогулянки із динозаврами», та відомий ілюстратор і аніматор Деніел Честер. Книга складається із чотирьох великих розділів, присвячених різним періодам: 1) тріасовому періоду, коли ..

-20%
Переглянути

Пригоди малого Ніколя

240 грн 300 грн

Відтепер всі пригоди малого бешкетника Ніколя в одній книзі. До збірки увійшли наступні книги: «Малий Ніколя», «Розваги Малого Ніколя», «Канікули Малого Ніколя», «Друзі Малого Ніколя», «Прикрощі Малого Ніколя». Чи знаєте Ви, що саме автор книг про Малого Ніколя – французький письменник Рене Госсінні створив знаменитого галла Астерікса? На відміну в..

-8%
Переглянути

Що ховається у лісі?

165 грн 180 грн

Перед вами незвичайна книга-загадка, яку слід «читати» через «чарівні скельця» (спеціальні пластикові кольорові фільтри), які дозволяють маленьким читачам проводити справжні лісові дослідження на сторінках видання. Ілюстрації виготовлено трьома кольорами: блакитним, жовтим та червоним, і використання фільтрів дозволяє віднайти на сторінці те, що за..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)