6 клас

6 клас
Вид:
Переглянути

Усмішка. Оповідання

90 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21До збірки уівйшли:Усмішка, Коса, Туманний горн, Силова установка, Банка, Присмерковий пляж, Марення в гарячці, Так померла Рябушинська, Хлопці, вирощуйте велетенські гриби у підвалі!, Нав’язливий привид новизни, Жінки, Мить у сонячнім промінні, Шмаркач Маꥳллахі.Серія: Маєстат словаШтрих ко..

Переглянути

Різдвяна пісня в прозі

70 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Головний герой повісті «Різдвяна пісня в прозі» — жорстокий і скупий стариган Скрудж, який зневажає радощі й свята, а обожнює лише гроші, постійно примножуючи власні статки. Навіть у Святвечір він заміряється працювати, аби збагатитися ще більше. Утім у святкові дні частенько трапляються див..

Переглянути

Жага до життя. Шкільна серія

70 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Збірка Джека Лондона “Любов до життя” — одна з яскравих перлин циклу північних оповідань. Аляска — те місце, де кожен змушений виявляти свої справжні риси. Північ рівняє бідних і багатих, пронизливий холод не зважає на неміч, рвучкий вітер байдужий до соціального стану, а дикий звір не розби..

Переглянути

Ніч напередодні Різдва

70 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Наразі читачам пропонується новий переклад повісті «Ніч напередодні Різдва», події якої оповиті магією очікування неймовірного свята з описом усіх різдвяних традицій українського народу, а також з історією про перше кохання, що лишається незламним усупереч усьому і розквітає у радісний день ..

Переглянути

Федько-халамидник

115 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21“Майстер корабля” — перший роман Ю. Яновського (1902—1954), створений на основі кінематографічного досвіду автора. Це новаторський, модерністський твір, написаний у стилі кіномемуарів, на сторінках якого вирують романтика молодості, морських пригод, щастя кохання й радість від життя. Головни..

Переглянути

Сліпий музикант. Серія: Класна класика

100 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Маленькі діти бояться темряви… А Петрусь огорнутий нею від самого народження. Як то воно — ніколи не бачити світла, жити у пітьмі, по вінця наповненій яскравими звуками? Як це — завжди пам’ятати про горе у повноті щасливого життя? Він слухає і чує… Та відчуває: значно гостріше і глибше. Вслу..

Переглянути

Ангел Золоте Волосся

80 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ангел Золоте Волосся. Повість. Зірка Мензатюк. Художник Костянтин Лавро. Чи може в сучасному світі статися диво? Таке, щоб минулися усі Галині нещастя: погані стосунки з учителькою та однокласниками, те, що в неї не “круті” батьки, а головне — хвороба братика, через яку життя перетворилося н..

Переглянути

У гаї сонце зацвіло

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У гаї сонце зацвіло. Оповідання та повісті, що увійшли до книги відомого українського письменника, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Євгена Гуцала (1937—1995), знайомлять читачів з неповторним світом рідної природи, дають уявлення про життя українського повоєнного села..

Переглянути

Лісова пісня. Вибране

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Це був ліс сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш... Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажу..

Переглянути

Палата № 6

70 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Загадкова, парадоксальна і тривожна повість Антона Чехова. Твір, який можна назвати найбільш песимістичним, але водночас найбільш життєствердним у творчості автора. Доктор Рагін був головним лікарем у психіатричній лікарні, але незабаром він сам потрапляє в «палату №6». Усвідомивши, що з неї..

Переглянути

Казка про Яян. Говорюща риба

115 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21До пропонованої збірки входять літературні казки-притчі відомої української письменниці та художниці Емми Андієвської, в яких за допомогою алегорії відтворено реальну дійсність та піднято проблеми, актуальні для сучасної людини. Зі сторінок книги читач дізнається багато цікавих історій, які ..

Переглянути

Хатина дядька Тома

125 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Роман відомої американської письменниці Г. Бічер-Стоу (1811—1896) “Хатина дядька Тома” вийшов окремим виданням у 1852 р. і став одним із бестселерів ХІХ ст. Тема твору не нова, але його емоційне навантаження відповідало настроям і духові часу. У романі яскраво зображено жахливе становище раб..

Переглянути

Запах думки

70 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Твори Роберта Шеклі вже давно зажили слави класики світової фантастики. Неповторний авторський стиль, сповнений блискучого гумору, яким американський фантаст описує важливі проблеми для всього людства, прагнення до змін і спрямованість у майбутнє, не залишає байдужим жодного читача, примушую..

Переглянути

Мері Поппінс. Книжка перша

125 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Перша книга із восьми книг Памели Треверс про найзнаменитішу та про найкращу на світі няню для дітей, няню-досконалість Мері Поппінс. У цій книзі читачі познайомляться із нянею Мері, яка прилетіла зі східним вітром до Вишневої вулиці, де мешкають Джейн та Майкл Бенкси. Добра і строга водноча..

Переглянути

Таємниця зміїної голови

110 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Головні герої книги (які добре відомі читачам за першою книгою Андрія Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу») вирушають до мальовничого українського Поділля, на батьківщину до відомого народного героя-месника Устима Кармелюка, щоб розгадати таємниці старовинного похмурого княжого замку та нес..

Переглянути

Таємниця козацького скарбу

110 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Популярна пригодницько-детективна історія про незвичайні літні канікули сучасних друзів-школярів: спортивного спритного Богдана, тямущого розумника Данька та дівчини Галки із дивним домашнім улюбленцем – страусом на ім’я Футбол, та їхніх юних супротивників на чолі із Льонькою Гайдамакою, які..

Переглянути

Джури козака Швайки

130 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Перша книга гостросюжетного пригодницького історичного роману одного із найвідоміших сучасних українських дитячих письменників, уродженця мальовничої Черкащини Володимира Рутківського, який у своїх романах досліджує початки козаччини, процес зародження народного лицарства. Джурами в козацькі..

Переглянути

Міфи Стародавньої Греції

100 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Нове ілюстроване видання стародавніх грецьких міфів – справжній подарунок для українських школярів та шанувальників класичної грецької міфології. Книга знайомить із життям найвідоміших давніх грецьких персонажів, пропонує цикл переказів про подвиги могутнього сина Зевса – Геракла, який мав з..

Переглянути

Микола Гоголь. Українські повісті

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Чудова збірка для школярів та всіх шанувальників творчості самобутнього геніального письменника із України – найвідоміші «українські» повісті Гоголя, написані російською мовою та перекладені українською. Дванадцять знаменитих повістей, серед яких «Пропала грамота», «Вій», «Тарас Бульба», «Ні..

Переглянути

Тореадори з Васюківки

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Чудова класична українська книга, наповнена неперевершеним гумором, веселими кумедними епізодами, одна із найвидатніших книг світової дитячої літератури. Книга увійшла до поважного світового Почесного списку Андерсена.Винахідливі школярі-розбишаки Павлуша та Ява – видатні герої геніальної тр..

Показано з 1 по 20 із 37 (2 сторінок)