6 клас

6 клас
Вид:
Переглянути

Усмішка. Оповідання

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДо збірки уівйшли:Усмішка, Коса, Туманний горн, Силова установка, Банка, Присмерковий пляж, Марення в гарячці, Так померла Рябушинська, Хлопці, вирощуйте велетенські гриби у підвалі!, Нав’язливий привид новизни, Жінки, Мить у сонячнім промінні, Шмаркач Маꥳллахі.Серія: Маєстат словаІлюстраці..

Переглянути

Різдвяна пісня в прозі

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяГоловний герой повісті «Різдвяна пісня в прозі» — жорстокий і скупий стариган Скрудж, який зневажає радощі й свята, а обожнює лише гроші, постійно примножуючи власні статки. Навіть у Святвечір він заміряється працювати, аби збагатитися ще більше. Утім у святкові дні частенько трапляються дива..

Переглянути

Жага до життя. Шкільна серія

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗбірка Джека Лондона “Любов до життя” — одна з яскравих перлин циклу північних оповідань. Аляска — те місце, де кожен змушений виявляти свої справжні риси. Північ рівняє бідних і багатих, пронизливий холод не зважає на неміч, рвучкий вітер байдужий до соціального стану, а дикий звір не розбир..

Переглянути

Хатина дядька Тома. Шкільна серія

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦя книга містить адаптований текст найвідомішого роману американської письменниці Гаррієт Бічер-Стоу «Хатина дядька Тома» про жахливі умови життя рабів у США на початку 1850 років. Плантатор Шелбі після невдалих операцій на біржі вирішує віддати свого найліпшого чорношкірого раба Тома работор..

Переглянути

Ніч напередодні Різдва

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНаразі читачам пропонується новий переклад повісті «Ніч напередодні Різдва», події якої оповиті магією очікування неймовірного свята з описом усіх різдвяних традицій українського народу, а також з історією про перше кохання, що лишається незламним усупереч усьому і розквітає у радісний день Р..

Переглянути

Федько-халамидник

115 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Майстер корабля” — перший роман Ю. Яновського (1902—1954), створений на основі кінематографічного досвіду автора. Це новаторський, модерністський твір, написаний у стилі кіномемуарів, на сторінках якого вирують романтика молодості, морських пригод, щастя кохання й радість від життя. Головний..

Переглянути

Сліпий музикант. Серія: Класна класика

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяМаленькі діти бояться темряви… А Петрусь огорнутий нею від самого народження. Як то воно — ніколи не бачити світла, жити у пітьмі, по вінця наповненій яскравими звуками? Як це — завжди пам’ятати про горе у повноті щасливого життя? Він слухає і чує… Та відчуває: значно гостріше і глибше. Вслух..

Переглянути

Ангел Золоте Волосся

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяАнгел Золоте Волосся. Повість. Зірка Мензатюк. Художник Костянтин Лавро. Чи може в сучасному світі статися диво? Таке, щоб минулися усі Галині нещастя: погані стосунки з учителькою та однокласниками, те, що в неї не “круті” батьки, а головне — хвороба братика, через яку життя перетворилося на..

Переглянути

У гаї сонце зацвіло

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ гаї сонце зацвіло. Оповідання та повісті, що увійшли до книги відомого українського письменника, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Євгена Гуцала (1937—1995), знайомлять читачів з неповторним світом рідної природи, дають уявлення про життя українського повоєнного села,..

Переглянути

Конрад, або Дитина з бляшанки

85 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКонрад - незвичний хлопчик. І навідь не тому, що до пані Барлотті його приніс поштар у здоровезній бляшанці. А через те, що Конрад занадто чемний, слухняний, страшенно нудний і зовсім не має друзів. Тож пані Бартолотті та її сусідка дівчинка Кіті конче мають перетворити ідеальну дитину на нор..

Переглянути

Лісова пісня. Вибране

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦе був ліс сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш... Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажут..

Переглянути

Палата № 6

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗагадкова, парадоксальна і тривожна повість Антона Чехова. Твір, який можна назвати найбільш песимістичним, але водночас найбільш життєствердним у творчості автора. Доктор Рагін був головним лікарем у психіатричній лікарні, але незабаром він сам потрапляє в «палату №6». Усвідомивши, що з неї ..

Переглянути

Казка про Яян. Говорюща риба

115 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДо пропонованої збірки входять літературні казки-притчі відомої української письменниці та художниці Емми Андієвської, в яких за допомогою алегорії відтворено реальну дійсність та піднято проблеми, актуальні для сучасної людини. Зі сторінок книги читач дізнається багато цікавих історій, які р..

Переглянути

Митькозавр із Юрківки

109 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяІсторія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати... на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась ..

Переглянути

Запах думки

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТвори Роберта Шеклі вже давно зажили слави класики світової фантастики. Неповторний авторський стиль, сповнений блискучого гумору, яким американський фантаст описує важливі проблеми для всього людства, прагнення до змін і спрямованість у майбутнє, не залишає байдужим жодного читача, примушуюч..

Переглянути

Сліпий музикант

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТвори Роберта Шеклі вже давно зажили слави класики світової фантастики. Неповторний авторський стиль, сповнений блискучого гумору, яким американський фантаст описує важливі проблеми для всього людства, прагнення до змін і спрямованість у майбутнє, не залишає байдужим жодного читача, примушуюч..

Переглянути

Мері Поппінс. Книжка перша

125 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПерша книга із восьми книг Памели Треверс про найзнаменитішу та про найкращу на світі няню для дітей, няню-досконалість Мері Поппінс. У цій книзі читачі познайомляться із нянею Мері, яка прилетіла зі східним вітром до Вишневої вулиці, де мешкають Джейн та Майкл Бенкси. Добра і строга водночас..

Переглянути

Таємниця зміїної голови

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяГоловні герої книги (які добре відомі читачам за першою книгою Андрія Кокотюхи «Таємниця козацького скарбу») вирушають до мальовничого українського Поділля, на батьківщину до відомого народного героя-месника Устима Кармелюка, щоб розгадати таємниці старовинного похмурого княжого замку та неск..

Переглянути

Таємниця козацького скарбу

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПопулярна пригодницько-детективна історія про незвичайні літні канікули сучасних друзів-школярів: спортивного спритного Богдана, тямущого розумника Данька та дівчини Галки із дивним домашнім улюбленцем – страусом на ім’я Футбол, та їхніх юних супротивників на чолі із Льонькою Гайдамакою, які ..

Переглянути

Джури козака Швайки

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПерша книга гостросюжетного пригодницького історичного роману одного із найвідоміших сучасних українських дитячих письменників, уродженця мальовничої Черкащини Володимира Рутківського, який у своїх романах досліджує початки козаччини, процес зародження народного лицарства. Джурами в козацькі ..

Показано з 1 по 20 із 37 (2 сторінок)