5 клас

5 клас
Вид:
Переглянути

Пан Белло і блакитне диво

85 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця“Якби тоді до тата в аптеку не прийшла та старенька бабуся, ми не зазнали б усіх отих наших клопотів”. Так починається історія про Макса та його песика Белло. Завдяки голубій настоянці, яку дивна стара пані принесла Максовому батькові, рослини ростуть неймовірно швидко. Проте коли Белло випив..

Переглянути

Поліанна. Серія: Класичні романи

190 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЛегендарний роман американської письменниці Елінор Портер, що вже понад століття не втрачає своєї актуальності. Полліанна — сирота, залишена на милість своєї похмурої та суворої тітки. Спочатку для міс Поллі виховання небоги не більш, аніж обов’язок. Але активна, весела і напочуд відкрита до ..

Переглянути

Три зозулі з поклоном

90 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТри зозулі з поклоном: вибрані твори.До збірки входять: Оддавали Катрю, Кізонька, Житіє Артема Безвіконного, Холодна м’ята, Три плачі над Степаном, Печена картопля, Зав’язь, Проти місяця, Дикий, Перед грозою, Сито, сито, Дивак, Вогник далеко в степу, Три зозулі з поклономПерсонажі творів Григ..

Переглянути

Пригоди Тома Соєра. Серія Читанка

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПовість «Пригоди Тома Соєра» є класикою дитячої літератури. У ній ідеться про шибеників Тома і Гека, які стали втіленням «американської мрії». З відвагою, завзяттям і вірою в себе хлопчаки домагаються права на свободу і щастя — у школі й у церкві; на лісистому острові Джексона, будучи піратам..

Переглянути

Поліанна. Серія Читанка

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ невеличке містечко Белдінґсвілл приїздить маленька сонячна дівчинка Поліанна з невичерпним фонтаном енергії в серці. З її приїздом сірі будні цього містечка поступово перетворюються на цікаву й радісну гру, в яку грає кожен його мешканець. Своїх знайомих дівчинка вчить в усьому шукати приві..

Переглянути

Машина для здійснення бажань , або Суботик повертається в суботу

95 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСаме в суботу повертається Суботик - маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машин..

Переглянути

Таємниця козацької шаблі. Нова редакція

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦя гостросюжетна повість відомої української письменниці Зірки Мензатюк увійшла до шкільної програми за 5-й клас. Усе почалося з того, що в сімейства Руснаків з’явилася Машка — старенька, пошарпана, а все ж нічогенька машина. А далі один пришелепкуватий привид повідомив, що давня козацька рел..

Переглянути

Пригоди Тома Сойєра. Серія: Шедеври дитячої літератури

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНемає, мабуть, знаменитішого роману за роман Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра», що його залюбки читають уже майже півтора століття діти й дорослі. І це не дивно, адже тут є все, що так захоплює читача: романтика пригод, живий гумор, цікавий сюжет із несподіваними поворотами і навіть любовні п..

Переглянути

Дивак. Вибрані твори

110 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТвори Григора Тютюнника (1931—1980), включені до цієї збірки, по праву можна назвати маленькими шедеврами. Читаючи їх, переймаєшся і болем пораненої війною дитячої душі, і трепетом та ніжністю героїв у ставленні до навколишнього світу, гармонії з яким вони прагнуть, і великими та малими людсь..

Переглянути

Поліанна. Поліанна виростає

400 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПісля несподіваної передчасної смерті батьків дівчинка Поліанна залишається круглою сиротою і переїздить до заможної суворої тітки, що змушена піклуватися про дівчинку лише з почуття добропорядності та обов’язку. Однак невичерпний оптимізм Поліанни, її доброта та готовність допомогти змінюють..

-6%
Переглянути

Аліса в Задзеркаллі. Ілюстрації Роберта Інгпена

216 грн 230 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗнаменита казкова історія англійського письменника й математика Льюїса Керролла про пригоди дівчинки Аліси в чарівній країні Задзеркалля. У перекладі з англійської мови вдало й точно передано зміст і гру слів цієї надзвичайно цікавої та мудрої казки з силою-силенною кумедних нісенітниць і пар..

Переглянути

Пригоди Тома Сойєра. Серія: Класна класика

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНайвідоміша дитяча книга Марка Твена про розбишаку та вигадника Тома Сойєра видана видавництвом «Рідна мова» у популярній дитячій серії «Класна класика». У цій книзі є все, що так подобається юним читачам: пригоди, кумедні веселі ситуації, несподівані повороти сюжету, справжня дружба і навіть..

Переглянути

Поліанна (Елеонор Портер)

200 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗнаменитий роман Елеонор Портер із незвичним «вінтажним» оформленням для справжніх шанувальників. Завдяки талановитій художниці у цьому виданні майстерно передано настрій та дух епохи та внутрішній світ головних героїв твору. Ілюстрації незвичайно зворушливі і красиві. Книга буде цікава також..

Переглянути

Чарлі і шоколадна фабрика

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНайпопулярніша та найвідоміша книга Роальда Дала – казкова повість про пригоди доброго хлопчика Чарлі на шоколадній фабриці дивакуватого пана Вонка. Малий Чарлі Бекет народився у бідній родині Бекетів, де шестеро дорослих та сам Чарлі мешкали у незручній дерев'яній хатинці на дві кімнати. У р..

Переглянути

Чудове чудовисько в країні Жаховиськ

110 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДруга книга Сашка Дерманського із пригодницької трилогії про Чудове Чудовисько Чу. Незважаючи на всі старання Чу та Соні у першій книзі Верховний Страхополох вирішив закинути рожеве Чудовисько до Країни Жаховиськ, де мешкають такі страховидла, що їх навіть чудовиська бояться. Доки Соня із дру..

Переглянути

Аліса в Країні Чудес

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяІлюстрована книжка в інтегральній обкладинці – нове українське видання про пригоди Аліси в незвичайній казковій країні, де мешкають веселий Чеширський Кіт із неповторною усмішкою, швидкий Білий Кролик, ексцентричний Капелюшник, сердита Королева із картковим військом та двором. Видання невелик..

Переглянути

Незвичайні пригоди Алі

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНадзвичайно цікава та повчальна казкова трилогія про звичайну дівчинку Алю із ластовинням, двома кісками та ямочками та щічках, яка побувала в країні Недоладії, Країні сяк-таків, відважно й невтомно боролася із сяк-таками, брехливими обіцянками, познайомилася із незвичайними героями, знайшла ..

Переглянути

Поліанна

125 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧудова добра книжка про янгольську щиру дівчинку, яку батько навчив Богові та людям дякувати за все, шукати хороше та позитивне навіть за найтяжчих, найнесприятливіших обставин у житті. Завдяки невичерпному дивовижному оптимізму та життєрадісності героїня змінилася сама і допомогла змінитися ..

Переглянути

Момотаро

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНеперевершено ілюстрована збірка найпопулярніших японських народних казок про улюбленого японського Хлопчика-Персика (Момотаро), героя численних мультиків та фільмів, та інших героїв Японії. Читачам важко уявити, що книга ілюструвалася більше чотирьох років, і завдяки вправності, ретельності ..

Немає в наявності
Переглянути

Фарбований Лис. Казки

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяФарбований Лис. Казки. Іван Франко. Ілюстрації Костянтина Лавра.До книги увійшли казки з циклу “Коли ще звірі говорили”, створені Іваном Франком (1856—1916) на основі байок та оповідань різних народів світу. “Фарбований Лис” — одна з кращих казок цієї збірки. Хитрий і хвалькуватий Лис вирішив..

Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)