Звіродухи

Звіродухи
Вид:
-7%
Переглянути

Звіродухи. Дерево життя

102 грн 110 грн

Остання книга неймовірної серії «Звіродухи» подарує вам стільки ж насолоди, як і попередні. Цього разу четверо друзів вирушають до серця землі, щоб урятувати Ердас.Віщі сни Конора пророкують загибель їхніх звіродухів, тому друзі готові до найважчих утрат. Що ж станеться наприкінці історії? Чи пристане Мейлін знову на бік Зелених Мантій? Чи звільнят..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Злети і падіння

121 грн 130 грн

Зелені Мантії вирушають до Ніло на пошуки чергового талісману — Золотого Лева. Подорож не з простих, адже Мейлін та Абеке в полоні у Пожирача. Тож Конор, Роллан і Тарик можуть розраховувати тільки на власні сили. До того ж, їх чекає зустріч із найлютішим Великим Звіром — левом Кабаро. Загарбники наступають трійці на п’яти. Військо загарбників веде ..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Проти течії

112 грн 120 грн

П’ята книга захоплюючої пригодницької саги «Звіродухи». До таємничого світу Ердасу повертається Пожирач разом із армією жорстоких завойовників. Головні герої (мисливиця Абеке, безпритульний Роллан, пастух Конор та Мейлін) вирушають до Ста островів, де мешкає восьминіг Мулоп, що володіє таким потрібним для перемоги талісманом. Раптом друзі зрозуміли..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Вогонь і лід

112 грн 120 грн

Четверта книга захоплюючої саги «Звіродухи». До таємничого світу Ердасу повертається Пожирач разом із армією жорстоких завойовників. Головним героям (юній мисливиці Абеке, безпритульному Роллану, кмітливому пастухові Конору та доньці воєначальника Мейлін) потрібно вирушити на північ, щоб відшукати серед вічної мерзлоти білу ведмедицю Шуко та здобут..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Кревні узи

130 грн 140 грн

Третя книга із популярної серії «Звіродухи» - бестселер за версією американського видання New York Times.Захопливий світ Ердас, в якому четверо героїв: син пастуха Конор, дочка мисливця Абеке, донька заможного військового Мейлін та безпритульний сирота Роллан будуть боротися проти Пожирача, що повернувся до Ердасу разом із могутньою армією завойовн..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Полювання

112 грн 120 грн

Друга книга із популярної серії «Звіродухи» - бестселер за версією американського видання New York Times.Захопливий світ Ердас, в якому четверо юних героїв Конор, Абеке, Мейлін та Роллан разом із легендарними звіродухами Полеглої Четвірки для порятунку свого світу від великої пітьми шукають другий талісман – Залізного Кабана. Кожному із героїв дове..

-7%
Переглянути

Звіродухи. Народжені вільними

112 грн 120 грн

Перша книга із серії «Звіродухи» - бестселер за версією американського видання New York Times.Захопливий світ Ердас, у різних куточках якого мешкає четверо дітей: син пастуха Конор, дівчинка із простого бідного селища Абеке, дівчина із заможної родини Мейлін та бідний сирота Роллан. Але незважаючи на різне походження та місце проживання, саме цим д..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)