Лісова школа

Лісова школа

Перед вами чудовий подарунок для дитини – повний комплект книг найкращого, найвідомішого і дійсно народного дитячого бестселеру від українського письменника, що ще за життя здобув заслужену неймовірну популярність та пошану серед дітей та дорослих

Вид:
Переглянути

Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя

140 грн

Чудове продовження пригод веселих завзятих друзів їжачка та зайчика, найулюбленіших героїв українських малюків, створених справжнім патріархом дитячої літератури Нестайком Всеволодом. Видання було проілюстровано юними шанувальниками творчості Нестайка, самими маленькими читачами. Неймовірні пригоди, незвичайні знайомства, перетворення, небезпечні в..

-8%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею Кондор

110 грн 120 грн

Остання четверта книга про маленьких друзів - довговухого Косю та колючого Колька із музичної лісової школи та їхні захоплюючі пригоди. Ви дізнаєтеся про підступного агента Порчу, який псував їжу в школі та домівках звірят за вказівкою Баби Яги та Кощія, мужнього козака Морозенка - сина Діда Мороза, який допоміг позбутися Порчі і сам отримав допомо..

-8%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк

110 грн 120 грн

Третя книга серії розповідає про захопливі зимові пригоди їжачка та зайчика, їхній двобій зі злими та дуже могутніми паном Мороком та паном Крижаном, а також знайомство із веселим Яшкою, Дідом Морозом та його вірною помічницею Снігуронькою. І в цій книзі з’являється улюблений персонаж Всеволода Нестайка – непереможний Сонячний зайчик, який, звичайн..

-8%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб'як

110 грн 120 грн

У другій книзі серії пригод Всеволода Нейстайка вихованці музичної лісової школи знайомляться із рудим котиком Васею Кицином і поринають у вир нових несподіваних пригод. Їм необхідно розкрити секрет котика Васі, і в цьому допомагає мудрий Бровко Барбосович. У другій частині звірятам доведеться познайомитися із кумедними прибульцями з іншої планети ..

-8%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії

143 грн 155 грн

Перша книга Всеволода Нейстайка, яка включає дві частини, що започаткували найзнаменитішу серію про незвичайні пригоди у дивовижній лісовій школі для звірят нерозлучних друзів зайчика Косі на прізвище Вухань та їжачка Колька на прізвище Колючка. У першій частині книги «Сонце серед ночі» Кося і Колько вступають до лісової школи, знайомляться із непе..

-8%
Переглянути

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Подарунковий комплект. Всі книги

474 грн 515 грн

Перед вами чудовий подарунок для дитини – повний комплект книг найкращого, найвідомішого і дійсно народного дитячого бестселеру від українського письменника, що ще за життя здобув заслужену неймовірну популярність та пошану серед дітей та дорослих. Його маленькі герої Кося, Колько, Вовчик, Сонячний Зайчик, Морок, Морозенко та багато інших стали рід..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)