Книги про Гаррі Поттера

Книги про Гаррі Поттера

Сама відома та популярна історія від Джоан Ролінг та видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Весь Гаррі Поттер на українській мові

Вид:
Переглянути

Гаррі Поттер і Келих вогню. Ілюстроване видання

580 грн

Відколи під час Кубка світу з квідичу в небі спалахнула Чорна мітка, Гаррі Поттера підстерігає небезпека. Обраний Келихом Вогню представляти Гоґвортс на легендарному Тричаклунському турнірі, Гаррі постає перед такими випробуваннями власної відваги і чаклунської майстерності, які могли б виявитися не під силу навіть найвидатнішим чаклунам — першим т..

Переглянути

Гаррі Поттер. Історія магії

485 грн

Це не просто книжка. Не просто щедро ілюстроване диво. Це подарункове видання можна вважати путівником до виставки Британської бібліотеки в Нью-Йоркському історичному товаристві під назвою «ГАРРІ ПОТТЕР: ІСТОРІЯ МАГІЇ», де представлено справжню скарбницю магічних артефактів, а також чернетки рукописів та оригінали рисунків Дж.К. Ролінґ і дивовижні ..

Переглянути

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану. Ілюстроване видання

525 грн

Омріяне поттероманами ілюстроване видання третьої книжки класичної серії Дж.К. Ролінґ сповнене феєрверками чарівних дивовиж, вичаклуваних за допомогою фарб, олівців і пікселів кавалером медалі Кейт Ґрінвей Джимом Кеєм.«Темний Лорд лежить самотній і покинутий прихильниками. Його слуга дванадцять років скнів у в’язниці. Сьогодні близько півночі він в..

Переглянути

Гаррі Поттер і таємна кімната. Ілюстроване видання

505 грн

Джим Кей, кавалер медалі Кейт Ґрінвей, відтворює світ чарівників зі всіма його приголомшливими деталями у цьому ілюстрованому виданні другої книжки з класичної серії Дж.К. Ролінґ — чудовому дарунку і для вірних шанувальників, і для нових читачівНа стіні поміж двома вікнами було виведено літери заввишки з тридцять сантиметрів, які мерехтіли у світлі..

Переглянути

Гаррі Поттер і прокляте дитя

160 грн

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» — сценарій п’єси за сюже­том Джоан Ролінґ, написаної у співавторстві з Джоном Тіффані та Джеком Торном, яка з 30 липня 2016 року з неймовірним успіхом іде в лондонському театрі «Палас». Події в п’єсі розгортаються через дев’ятнадцять років після пере­можної битви за Гоґвортс, якою закінчується сьома, за­ключ­на, части..

Переглянути

Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстроване видання

495 грн

Найкращий подарунок для українських шанувальників Гаррі Поттера, Албуса Дамблдора та всього Гогвортсу – красиве ілюстроване видання першої книги найвідомішої у світі саги від улюбленого видавництва із пречудовими вражаючими ілюстраціями Джима Кея, який намагався поділитися зі всіма читачами власним баченням магічного світу Гаррі Поттера. Українські..

Переглянути

Гаррі Поттер і смертельні реліквії

180 грн

Злий могутній Волдеморт планує захопити Гаррі Поттера, скориставшись новою чарівною паличкою. Гаррі з друзями отримує у спадок речі Дамблдора, які повинні допомогти їм в пошуках горокраксів – магічних предметів із частинками душі Волдеморта. Чи зможуть друзі відшукати решту горокраксів і де вони були заховані? Що то за смертельні реліквії і чи допо..

Переглянути

Гаррі Поттер і напівкровний принц

180 грн

Волдеморт влаштовує справжній терор для чарівників у Великобританії, і Міністерство магії не може протистояти лорду. Снейп нарешті здобуває давно омріяну посаду у Гогвортсі. Дамблдор та Гаррі дізнаються, що Волдеморт поділив свою злу душу на шість окремих частин і заховав їх у різних магічних предметах – горокраксах. Два горокракси були знищені, ал..

Переглянути

Гаррі Поттер і Орден Фенікса

180 грн

Лорд Волдеморт зі своїми прихильниками готується до війни із чарівниками і намагається добратися до чарівної зброї. Гаррі повертається до Гогвортсу і бачить моторошні сни про напад на пана Візлі. Йому доведеться вирушити до Міністерства магії, щоб захистити своїх друзів та спростувати нікчемні звинувачення. На Гаррі чекає ще одна тяжка втрата дорог..

Переглянути

Гаррі Поттер і келих вогню

180 грн

Четвертий рік навчання Гаррі у Гогвортсі, знаменитій школі для чарівників. Лорд Волдеморт знову замислив вбити малого Поттера. Цього року у Гогвортсі відбудеться стародавнє змагання між школами магії - Тричаклунський турнір, учасниками якого можуть бути чарівники від 17 років. Несподівано келих вогню обирає Гаррі Поттера четвертим учасником змаганн..

Переглянути

Гаррі Поттер і в’язень Азкабану

160 грн

Третій рік навчання Гаррі у школі для чарівників. Через постійні образи та кривди Гаррі втрачає терпіння і випадково вдається до магії, щоб помститися тітці Мардж. Залишивши ненависних Дурслів, Гаррі потрапляє на алею Діагон, а потім в Гогвортс. Малий чарівник вже готувався до виключення із школи через порушення правил про магію, але великі маги на..

Переглянути

Гаррі Поттер і таємна кімната

160 грн

Книга про другий рік навчання маленького славного чарівника Гаррі Поттера у школі Гогвортс, спеціальній школі для чарівників. Початок навчання видався невдалим – Гаррі та Рон запізнилися на поїзд до школи і скористалися зачарованою машиною пана Візлі, порушивши багато правил чарівників. Гогвортсом пішли чутки, що спадкоємець Слизерина відчинив зага..

Переглянути

Гаррі Поттер і філософський камінь

160 грн

Перша книга про знаменитого маленького чарівника Гаррі Поттера. Читачі познайомляться із непривітною родиною Дурслів, єдиними родичами та опікунами Гаррі, із його товаришами по школі Гогвортс, зі славними чарівниками-вчителями головної школи чарівників, із лютим ворогом Гаррі, а також дізнаються, як вдалося Гаррі потрапити до школи чарівників, незв..

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)