Мікко


Вид:
Переглянути

Лицарi круглого столу

98 грн

Загадкова і трохи печальна легенда середньовіччя в переказі для дітей молодшого та середнього шкільного віку.Серія: несерійнаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9786175881088ISBN код: 978-617-5881-08-8Рік видання: 2012Обкладинка: твердаКількість сторінок: 56Формат книги (см): 25 Х 30Мова: українська..

-6%
Переглянути

Книга Дракона

132 грн 140 грн

Дракони - самі таємничі істоти, які коли-небудь існували на нашій планеті. Хто з нас, затамувавши подих, не захоплювався розповідями про них, в якому б вигляді вони не поставали - як служителі зла чи вірні захисники добра?!Книга розповість про небезпечних, але незвичайних істот. Побудову їхнього тіла, звички, уподобання у поведінці.Міфи і легенди п..

-6%
Переглянути

Феї та дракони

132 грн 140 грн

Ця чарівна казка - про хлопчика-художника Кіма та його сестру Ізеллу, їхню дружбу з білим драконом і феями. У боротьбі світлих і темних сил, добра і зла перемагає, звичайно ж, добро. Автор любовно описує драконів, їхню історію, життя та звички, і вони постають зі сторінок книги як живі істоти, що насправді існували колись на Землі. У книзі показано..

-5%
Переглянути

Золотий ключик або пригоди Буратіно

123 грн 130 грн

Казку про дерев’яного бешкетника Буратіно, його пригоди та веселі історії люблять уже кілька поколінь читачів. Доброта й кмітливість, дружба і взаємоповага допомагають Буратіно та його друзям подолати всі труднощі й досягти своєї мети – знайти золотий ключик і відкрити театр.Серія: несерійнаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9789662270112ISBN код: 978..

Переглянути

Чорна курка, або Підземні жителі

80 грн

Зворушливе оповідання про вірність та дружбу, зраду та чесність, а ще про те, що жити задарма й бездумно – це погано. В одному петербурзькому пансіоні багато років тому мешкав десятирічний хлопчик Альоша, розумненький та гарненький, його батьки мешкали далеко, і на вихідних, коли всі товариші проводили час із рідними вдома, Альоша проводив час за к..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)