Мандрівки Гімалаями. Казки з Тибету, Бутану, Ладакху і Сіккіму

Мандрівки Гімалаями. Казки з Тибету, Бутану, Ладакху і Сіккіму

300 грн
Видавництво Сафран
Автор Мірослав Пошта
Наявність Є в наявності

Особливості

  • Вікова група Дітям: 6 - 10 років
    Дітям: 10 - 14 років
  • Ілюстрації Кольорові
  • Обкладинка М'яка

Опис

Книга виконана в техніці французького плетіння.
Які історії слухають діти на Даху світу, в Гімалаях, — там, де височіють гори Джомолунгма та Кайлаш? Про кого? Чи схожі ці історії на ті, які звикли читати українські діти? Чи впізнають тутешні читачі знайомих героях у тибетських незнайомцях?
Наше ілюстроване видання відкриє читачам досі незнаний магічний світ далеких гір, у які багато хто мріє потрапити. Почніть свою мандрівку з казок — і вам точно пощастить, як щастить їхнім героям!


Серія: несерійна
Штрих код: 9789669788337
ISBN код: 978-966-97883-3-7
Кількість сторінок: 154
Ілюстрації: кольорові
Обкладинка: м'яка
Формат книги (см): 17 Х 20
Рік видання: 2019
Мова: українська

Світлана 01.11.2020

Казки з Тибету, Бутану, Ладакху і Сіккіму МАНДРІВКИ ГІМАЛАЯМИ Унікальне дитяче видання за змістом та оформленням (коптське переплетення прошите нитками 5 кольорів – символів стихій світу). Казки для молодших школярів (6-10 років). Казки із самого серця Азії, зі схил Гімалаїв. Як і в інших народів світу, тут також є соціально-побутові казки, казки про тварин, чарівні казки. Герої казок майже завжди перемагають своїх ворогів, їм допомагають тварини, доброзичливі боги та духи, чарівні предмети, рослини. Добро перемагає зло, а любов долає всі перешкоди. Завдяки цій книзі читачі зможуть доторкнутися до східної культури, дізнатися про нові факти та звичаї, про улюблених тварин мешканців гірських країн. Чи відомо вам: Чому у Тибеті про людей, які не слухають добрих порад, кажуть, що із такими говорити – все одно, що лисиці проповідь читати? Чому у Тибеті про нерозумних людей говорять, що це такий телепень, що й з коштовного сандала вугілля зробить? Чому кмітлива мавпа більше не товаришує з лелекою? На кого люди з Бутану кажуть братик Місяць? У зібранні багато цікавих різних казок: про бідного юнака та жадібного короля, про дівчат та дарунки, про короля з ослячими вухами, про сусідів, про друзів, про братів, про мавпу, віслюка, лисицю, кажана тощо. Казки на всі смаки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре