Крокус

Вид:
Переглянути

Даня та її клопоти

95 грн

Починаються перші Данині канікули. Кращих годі собі уявити!Вона проводить їх разом із подругою Еллою Фрідою на острові у шхерах. Там усе інакше. Щовечора Даня розмовляє зі своїм татом по телефону. Та одного дня він з’являється на острові, та ще й привозить для Дані сюрприз. Цього Даня аж ніяк не сподівалася...Дітям від 5 роківСерія: несерійнаШтрих ..

Переглянути

Яка ж я була щаслива

95 грн

Це знов Даня! Та, що найщасливіша дівчинка на світі!Тепер вона закінчує перший клас. Ось-ось та й почнуться літні канікули.Та раптом на Даню звалюється біда. Її всю проймає холод. Крижаний холод…Дітям від 5 роківСерія: Про ДанюШтрих код: 9789669797209ISBN код: 978-966-97972-0-9Кількість сторінок: 120Ілюстрації: чорно-біліОбкладинка: твердаФормат кн..

Переглянути

Моє серце б’ється і сміється

120 грн

Це книжка про Даню – найщасливішу дівчинку на світі!Але цього дня вона сидить, втупивши очі в порожній стілець біля її парти.На ньому сиділа Елла Фріда до того, як переїхала в Норчепінґ.Відтоді там нікому не можна сидіти, бо де тоді сидітиме Елла Фріда, коли повернеться?– Елла Фріда не повернеться, – каже вчителька.– Це ще хтозна, – мимрить Даня. А..

Переглянути

Моє щасливе життя

120 грн

Мабуть, Даня найщасливіша людина в світі. Особливо тоді, коли іде до школи.О, як добре все починається!Потім стає ще краще. У неї з’являється подруга!А згодом стається те, до чого вона не готова. А тоді ще, ще і ще...Цю неймовірно теплу історію про дитячу дружбу і щастя, якому немає кінця, написала шведська письменниця Рус Лаґеркранц. За свою чудов..

Переглянути

Я - Кіліманджаро

165 грн

Маленька героїня цієї книжки уявляє себе жителькою Африки – її уявного чарівного і лагідного світу, в якому живуть приязні люди і звірі. Вона проживає сповнений яскравих вражень день, який допомагає їй глибше зрозуміти свій внутрішній світ і ще дужче полюбити людей, які поруч із нею. Написана тендітними верлібрами та витончено проілюстрована книжка..

Переглянути

Душевні факти про серце

185 грн

Чи знаєш ти, що серце людини — таке ж унікальне, як і відбитки пальців? Що найменша в світі пташка колібрі має найбільше у світі серце відносно розмірів свого тіла? Чи знаєш, чому судини сині, якщо кров червона? Але ти точно знаєш, що складене з пальців серце — жест, що означає любов і вдячність.У серці стільки цікавого! Тож вперед у подорож до йог..

Переглянути

Ангел у Пащі Диявола

128 грн

Астрід скоро одинадцять років, але вона дуже хотіла б назавжди залишитися десятирічною. А ще — аби мама й тато не розлучилися, а знову були разом. Жити в мами тиждень і тиждень у тата — що може бути гірше? Але Астрід — дуже розумна, і вона розробляє зухвалий план возз’єднання своїх батьків. От лиш усі плани мають ваду: події завжди розгортаються не..

Переглянути

Тоня Ґліммердал

180 грн

Тоня Ґліммердал — єдина дитина на цілий Ґліммердал. Їй скоро десять років, у неї руді коси, ластовиння на колінах і дуже непосидюча вдача. Найкращий Тонин друг — старенький Ґунвальд, її хрещений батько. З ним можна говорити про все на світі. Колись він був скрипалем, а тепер варить їй із плиток справжнього шоколаду какао, майструє снігокати і, здав..

Переглянути

Лімерики

180 грн

Тут слова каламбуряться в сливи,Звичний глузд — абсолютно шкідливий.Тут самі диваки —На усякі смаки.Навіть рими й рядки тут брикливі!Художник: Олег Петренко-ЗаневськийДітям від 5 роківСерія: несерійнаШтрих код: 9789669797230ISBN код: 978-966-97972-3-0Кількість сторінок: 48Ілюстрації: кольоровіОбкладинка: твердаФормат книги (см): 21 Х 23Рік видання:..

Немає в наявності
Переглянути

Ліннея в саду художника

180 грн

Героїня книжки маленька дівчинка Ліннея разом зі своїм другом садівником Блюмквістом вирушає в дивовижну мандрівку – на батьківщину знаменитого Клода Моне. Побувають вони в музеї художника, постоять на японському місточку і на власні очі побачать лілеї, що їх він так любив малювати, його садибу, сад, будинок. Познайомляться навіть із його правнуком..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)