Корисні книги

Вид:
-5%
Переглянути

Дитячий садок. Книжка з секретними віконцями

219 грн 230 грн

У малюків виникають сотні питань про те, що їх оточує. Чому все влаштовано саме так? Що це і для чого? Навіщо, як, коли?Заглянувши в цю книжку, малюк дізнається:-Що таке дитячий сад і навіщо туди ходять-Що можна робити в дитячому садку-Чому батьки не можуть піти з дитиноюУ книжці 28 секретних віконець, заглянувши в які, малюк дізнається відповіді н..

Переглянути

Світлофор обачності

280 грн

Чи завжди ти уважно ставишся до інших? Чи достатньо дбаєш про те, щоб не піддавати небезпеці себе або людей довкола? Справді? Давай перевіримо. Розгортай книжку, бери аркуш паперу, читай поради з хитринками та нескладні запитання – і спробуй на них відповісти: «Так» чи «Ні». Тоді тягни за «вушко», щоб перевірити, чи правильна твоя відповідь.А ще по..

Переглянути

Свинка Пеппа. Пишемо цифри. Пиши і стирай

90 грн

Ця книга познайомить малюка з цифрами та навчить їх писати. Використовуючи звичайний фломастер і вологу серветку, дитина може тренуватися у написанні цифр просто на сторінках книги. Разом виконуйте ігрові завдання, розглядайте картинки і готуйтеся до школи! Рекомендовано дітям 3-6 років Серія: Пиши і стирай Ілюстрації: кольорові Штрих код: 97..

Переглянути

Свинка Пеппа. Пишемо букви. Пиши і стирай

90 грн

Ця книга познайомить малюка з буквами та навчить їх писати. Використовуючи звичайний фломастер і вологу серветку, дитина може тренуватися у написанні букв просто на сторінках книги. Разом виконуйте ігрові завдання, розглядайте картинки і готуйтеся до школи! Рекомендовано дітям 3-6 років Серія: Пиши і стирай Ілюстрації: кольорові Штрих код: 97..

-7%
Переглянути

Кролик, який хотів заснути

121 грн 130 грн

Сонна книжка, яка підкорила світ! Бестселер New York Times, Publishers Weekly і USA Today. Казка ґрунтується на ряді перевірених психологічних технік для розслаблення. Кожне слово в ній продумано і розташоване в такій послідовності, щоб допомогти дитині підготуватися до сну. Історія про кролика переведена на 46 мов і продана в кількості понад 2 000..

-2%
Переглянути

Що робити коли...2

172 грн 175 грн

Ця чудова книжка - найкращий порадник для дитини! Вона допоможе малюкові не розгубитися, знайти правильний вихід Із різноманітних складних ситуацій, які можуть статися в житті кожної людини. Психологічні настанови, алгоритми дій, багатий ілюстративний матеріал стануть у пригоді не лише малюкам, а й Їхнім батькам.Рекомендуємо для дітей 6-10 роківСер..

Переглянути

Так багато всього / So many things

250 грн

Книга-розглядалка Майї Ганіш із оригінальними та сучасними ілюстраціями, що є своєрідним тематичним ілюстрованим словником для дітей. Птахи, тварини, рослини, транспортні засоби, продукти харчування, інструменти, одяг та багато інших речей представлені в цій книзі і допоможуть діткам легко вивчити нові англійські слова.Книжку можна розглядати годин..

Переглянути

Таємничі загадки

280 грн

Книга із таємничими загадками для справжніх маленьких детективів, які за допомогою логіки та уяви зможуть розкривати таємниці, шукаючи різні підказки. Розгадувати загадки можна самому або разом із родиною чи друзями. Книга допоможе випробувати свій розум, логічне мислення та спостережливість. У книзі подано загадки різного рівня важкості.Кумедні іл..

-5%
Переглянути

Домашні улюбленці і не тільки… Рівень 5

133 грн 140 грн

П'ята книга із серії «Перше читання Non Fiction” – знаменитої серії англійського видавництва Оксфорд - з’явилася в Україні. Видання створене для самостійного читання дітьми, тому пропонує невеликі зрозумілі тексти великим шрифтом, а також цікаві кольорові ілюстрації.У цій книзі діти прочитають не лише про домашніх улюбленців, але познайомляться із ..

-5%
Переглянути

Робопарк і не тільки… Рівень 4

133 грн 140 грн

Четверта книга із серії «Перше читання Non Fiction” – дитячої серії англійського видавництва Оксфорд – була видана в Україні. Видання створене для самостійного читання дітьми, тому пропонує невеликі прості тексти великим шрифтом, а також цікаві ілюстрації.У книзі діти прочитають не лише про іграшкових роботів, але познайомляться із іншими цікавими ..

-5%
Переглянути

Фантастичні рослини і не тільки… Рівень 3

133 грн 140 грн

Третя книга із відомої дитячої серії «Перше читання Non Fiction” – серії найвідомішого англійського видавництва Оксфорд – була видана вже в Україні. Книга створена для самостійного читання дітьми, тому пропонує невеликі цікаві прості тексти великим шрифтом, а також гарні ілюстрації.У книзі діти прочитають не лише про дивні рослини із нашої планети,..

-5%
Переглянути

Космос, повітря, вода і не тільки... Рівень 2

133 грн 140 грн

Друга книга із популярної англійської дитячої серії «Перше читання Non Fiction” – серії Оксфорд – видана вже в Україні. Видання для самостійного читання дітьми, воно пропонує невеликі цікаві прості тексти великим шрифтом, а також гарні кольорові ілюстрації.книги діти дізнаються цікаві факти про морських мешканців, про коней та багато іншого.Для діт..

-5%
Переглянути

Великі тварини і не тільки... Рівень 1

133 грн 140 грн

Перша книга із популярної англійської дитячої серії «Перше читання Non Fiction” – серії Оксфорд – вже в Україні для наших маленьких читачів. Видання для самостійного читання дітьми, пропонує невеликі цікаві прості тексти зручним шрифтом, а також гарні кольорові ілюстрації.Із книги діти дізнаються цікаві факти про тварин, птахів та рослин.Для дітей ..

Переглянути

Історія дослідження космосу. Від сонячного годинника до польоту людини на Марс

250 грн

Ще в прадавні часи люди спостерігали за зірками. Пізніше їхні нащадки зрозуміли, що за рухом небесних світил можна визначати, коли змінюється пора року. Розвиток науки приніс нові знання. Якою ж несподіванкою стало відкриття, що Земля — не центр Всесвіту, а лише крихітна його частинка! Це відкриття ставить перед людьми безліч нових запитань! Сьогод..

-5%
Переглянути

Психологія для дівчат

200 грн 210 грн

Як зрозуміти оточення і себе в ньому? Який тип характеру та темпераменту властивий тобі та твоїм друзям? Як стати цікавим співрозмовником та спілкуватися вільно й невимушено? Чи можна навчитися бути добрим другом і навзаєм мати відданих друзів? Що робити, коли хтось для тебе «більше ніж просто друг»? У цій книзі читачі знайдуть не тільки відповіді ..

Переглянути

Усміхаки

120 грн

Усміхаки – це книга, яку написала людина, що із дитинства любить собак та хоче поділитися із юними читачами своїм досвідом, бажає допомогти їм краще зрозуміти цих відданих тварин, здобути вірного друга на довгі роки. Авторка зібрала у книзі все, що треба знати про собак, якщо мрієш завести песика або якщо у тебе вже є чотирилапий друг. Книга розпов..

Переглянути

Шахи для дітей

90 грн

Книга-посібник для освоєння дітьми гри у шахи - найпопулярнішої та найвідомішої гри, яка поширена на всіх земних континентах. Протягом багатьох століть у різних країнах світу люди грають у шахи: одні для приємного проведення часу, інші є професійними шахістами та беруть участь у національних та міжнародних змаганнях. Вже багато років тому люди з’яс..

Переглянути

Моя улюблена українська читанка

78 грн

Схвалена комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Для учнів початкових класів для позакласного та сімейного читання. До цієї справжньої літературної скарбнички увійшли перлини народної творчості (загадки, прислів’я, казки, пісні), найкращі зразки літературної..

Переглянути

Історія життя. Від великого вибуху до тебе

250 грн

Видання пропонує цікаву легку розповідь про нашу історію (від великого потужного вибуху, коли виник Всесвіт, до появи розумних наземних істот – людей) із веселими ілюстративними малюнками, які навіть без тексту можуть розповісти всю цю історію читачам, що ще не вміють читати. Перед вами видання, що схоже на науково-популярний документальний фільм д..

-2%
Переглянути

Що робити коли...

172 грн 175 грн

Пропонуємо вашій увазі книгу Людмили Петрановська «Що робити, коли ...» українською мовою від видавництва «Віват»!Про книгу: Дитинство вважають щасливим і безтурботним часом. Але так про дитинство думають насамперед дорослі. Для самих дітей навколишній світ сповнений небезпек і загадок, а поведінка інших людей може засмучувати і викликати подив. Ад..

Показано з 1 по 20 із 49 (3 сторінок)