Корисні та пізнавальні книги

Вид:
Переглянути

Наука за 30 секунд. Філософія

250 грн

Усі люди дотримуються певних філософських переконань і поглядів, навіть якщо цього не усвідомлюють. Існування Бога, розуміння добра і зла, сенс людського існування і життєві цілі – це все філософія. Люди завжди хотіли знайти відповіді про те, що правильно, а що – ні, про те, чому ми взагалі на цій планеті. Чому? Навіщо нам це? Автор книжки «Наука з..

Переглянути

Наука за 30 секунд. Психологія

250 грн

50 насичених інформаційних блоків про 50 психологічних теорій, суперечок відомих психологів та досліджень того, як люди думають та ухвалюють рішення. Кожен з блоків починається із 30-секундного вступу, короткої інформації на 3 секунди, щоб зрозуміти основні ідеї та аналіз на 3 хвилини читання, який розкриває основну суть.ЗАВДЯКИ КНИЖЦІ ДІЗНАЄТЕСЯ:-..

Переглянути

Наука за 30 секунд. Економіка

250 грн

Економіка може пояснити все в нашому соціальному житті: від ціни на хліб до порівняння прожиткового рівня в США і Ефіопії. Але є одна проблема – науковці пишуть про це товсті книги і вживають складні терміни. І все би нічого, але ж прості люди нічого не розуміють в економічній теорії і навіть не намагаються . Дональд Маррон – бізнесмен, професор, в..

Переглянути

Наука за 30 секунд. Теорії

250 грн

У книзі наведено огляд і ґенезу основних питань щодо походження і структури Всесвіту та законів і фізичних явищ, які підтримують його існування; щодо будови Землі й походження людини, особливості її психофізіології й уміння оперувати інтелектом. У книзі наведено термінологічно-понятійний апарат відповідних напрямків науки, а також віхи життя і діял..

Переглянути

Хімія на пальцях

190 грн

Хімія - чарівна наука. Чарівна без перебільшення, бо вивчає перетворення одних речовин в інші. Хімію прийнято вважати складною, важкою для розуміння наукою, яка вимагає старанного зубріння. Та насправді це не так. Хімія вкрай логічна. У ній все відбувається відповідно до законів. Якщо знати правила, то не потрібно нічого зубрити. Треба розуміти. Хі..

Переглянути

Фізика. Основи і механічний рух

255 грн

Одесита Павла Андрійовича Віктора не просто так називають учителем фізики, який підкорив світ. 2020 року він отримав «Срібну кнопку YouTube» за перші 100 000 підписників на своєму каналі. Сьогодні їх число — вже понад 500 тисяч. Перші записи уроків Павло Андрійович почав викладати в мережу 2014-го — для учнів Рішельєвського ліцею, які були відсутні..

Переглянути

Секрети вітру

150 грн

Макс зі своїми друзями — професором, Аліною та роз­умним електромобілем Мобі-Елом — досліджує секрети вітру, знайомиться з вітроенергетикою та при­вчається дбати про довкілля. У книжці багато цікавих наукових фактів та інструкції, за якими ти зможеш побудувати повітряного змія, флюгер, а також розу вітрів. І до всього — захопливий сюжет із зловмисн..

Переглянути

Мія і Бруно ростуть здоровими

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяМоніка Пейткс. Мія і Бруно ростуть здоровими. Що варто знати про дитяче харчування та ожиріння.Бруно сім років, і сьогодні він сумує, бо в школі його обізвали «коровою». Хоча він зазвичай харчується так, як і інші хлопчики та дівчатка, у нього накопичується на животі жирок.І це турбує Бруно, ..

Переглянути

Ґрета і Гіганти

200 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКоли Ґрета була ненабагато старша за тебе, вона дізналася про явище, яке називається зміною клімату. Через зміну клімату світ стає дедалі теплішим, і це призводить до великої шкоди. Всі науковці згодні з тим, що підвищення температури довкілля викликане діяльністю людини. Коли ми рубаємо дере..

Переглянути

Хочу стати поліцейським

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЕнциклопедію присвячено єдиній темі — роботі поліцейських. Ви дізнаєтеся про відважних патрульних і допитливих слідчих, роздивитеся до дрібниць поліцейську форму, транспорт і захисне спорядження. Ви довідаєтеся, як шукають злочинців, і навіть самотужки розслідуєте одну справу. Книга цікава і ..

Переглянути

Хочу стати айтішником

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦя книга буде цікава всім, хто хоче йти в ногу з часом. Щодня ми користуємося комп’ютерами та смартфонами, слухаємо новини про безпілотні автомобілі та суперрозумних роботів. Але хто за всім цим стоїть? Прочитавши енциклопедію «Хочу стати айтішником», діти довідаються про тих, хто пише коди, ..

Переглянути

Хочу стати космонавтом

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСерія енциклопедій "Хочу стати" допоможе дитині наблизитися до найбільш затребуваних і цікавих професій сучасності. Вона дізнається про відважних патрульних і допитливих слідчих, геніальних програмістів і кмітливих тестувальників, першовікривачів космосу і творців ракет. Три книжки - три захо..

Переглянути

Подорожі. Головоломки

220 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКуди б ти не подався в мандри на авто, потягом, кораблем чи літаком, час мине цікаво з цією інтерактивною книжкою. У ній знайдеш 97 відривних аркушів із вікторинами, завданнями, кросвордами і загадками-головоломками для активного відпочинку.Серія: Пізнавальні книгиІлюстрації: кольоровіШтрих к..

Переглянути

У будинку. Серія: Пізнаю світ

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКниги серії "Пізнаю світ" створені для маленьких дослідників: що знаходиться на вулиці? А чим батьки користуються кожен день в домі? Книги допоможуть малюкові знайти знайомі предмети в книзі, запам'ятати їх назви і співвіднести з реальністю. Важливо, щоб перше знайомство з книгою було позитив..

Переглянути

На вулиці. Серія: Пізнаю світ

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнижки серії "Пізнаю світ" створені для маленьких дослідників: що знаходиться надворі? А чим батьки користуються кожного дня у будинку? Книжки допоможуть малюкові віднайти знайомі предмети у книжці, запам'ятати їхні назви та співвіднести з реальністю. Важливо, щоб перше знайомство з книгою бу..

Переглянути

Англійська абетка із завданнями

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнига познайомить малюка з англійською абеткою та допоможе зробити перші кроки у читанні. На кожній сторінці багато предметів на певну літеру, а також завдання для кращого засвоєння абетки.Дітям дошкільного вікуСерія: АбеткаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9789667495459ISBN код: 978-966-74-954..

Переглянути

Українська абетка із завданнями

180 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнига познайомить малюка з абеткою та допоможе зробити перші кроки у читанні. На кожній сторінці багато предметів на певну літеру, а також завдання для кращого засвоєння абетки.Дітям дошкільного вікуСерія: АбеткаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9786170965127ISBN код: 978-617-09-6512-7Рік видан..

Переглянути

Основи швидкочитання

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦя книга являє собою готовий тренінг, покликаний ефективно допомогти дитині навчитися швидше читати і краще засвоювати прочитане. У посібнику використано як класичні, так і новітні методичні напрацювання, адаптовані таким чином, аби батьки, які не мають педагогічної освіти, могли досягати чуд..

Переглянути

Як це створено? За лаштунками звичних речей

232 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця«Як це створено? За лаштунками звичних речей» — це книжка про речі, які мають цікаву історію. Видання розкриє таємницю створення шести предметів, з якими ми маємо справу майже щодня, однак не задумуємося, як вони до нас потрапили. Який шлях проходить ложка, перш ніж потрапити до людини? Як ви..

Переглянути

Як стати кимось

125 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЯк вибрати найкращу професію? Що робити, коли не знаєш, чим хочеш займатися? Як відкрити у собі таланти?.. Ця книга розповість, як йти до своєї мрії. Познайомить з найцікавішими професіями та історіями відомих людей, які довели: все неодмінно вийде, головне, сильно того прагнути! Читай, пробу..

Показано з 1 по 20 із 137 (7 сторінок)