Книголав

Вид:
Переглянути

Уроки виживання для принцес

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяА ти хотіла б стати принцесою? На сторінках цієї книжки ти прочитаєш історії про найвідоміших принцес — Білосніжку, Русалоньку, Попелюшку, Рапунцель та інших казкових героїнь. Цей чарівний посібник навчить тебе як освоїтися у світі принцес та принців, успішно побувати на балу, покаже як, бува..

Переглянути

На фермі. Енциклопедія для допитливих

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧи знаєте ви, як влаштована ферма?Енциклопедія «На фермі» познайомить читача зі справжнім фермерським життям. На читача чекає безліч фактів про побут та заняття у господарстві. Хто живе та росте на фермі? Які працівники доглядають за тваринами та рослинами? Які продукти там виготовляють? Як з..

Переглянути

Посібник з виживання для дівчат

220 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩо означає бути дівчиною-підлітком?Це не лише безтурботно й весело жити, а щодня шукати відповіді на важливі питання, розбиратися в емоціях і почуттях, налагоджувати стосунки з людьми, вчитися любити себе та інших, переживати всі падіння та злети дорослішання й робити помилки, які перетворять..

Переглянути

Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті

193 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧи знаєте ви, як почуватися захищеними в інтернеті? Відповідь на це запитання можна знайти в книжці «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті». У виданні є низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформаціє..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ професій

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧас знайомити дітей зі світом професій! У книжці «Світ професій» юні читачі зможуть знайти цікаві факти про роботу та заняття у різних галузях. Чим займається інженер на будівельному майданчику? Навіщо лікарі використовують рентген? Чому сценаристам потрібно мати багату уяву? Чим займаються а..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ науки

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПознайомити дітей зі світом науки тепер значно простіше!У книжці «Світ науки» юні читачі зможуть знайти цікаві факти про природні явища та технології, винаходи та дослідження. Що станеться, якщо потерти бурштин об хутро? Як побачити тварину, яка жила мільйони років тому? Чи бувають бактерії к..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ спорту

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця«Маленькі дослідники» вирушають у «Світ спорту». Книжка має понад 30 віконечок, які на кожній сторінці видання матимуть цікавинки про різні види спорту. Читачі дізнаються все про бейсбол, плавання, гімнастику, футбол, теніс, лижі та родео. Який з видів спорту найбезпечніший? В якій країні при..

Переглянути

Маленькі дослідники: Погода і природа

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнижка має понад 50 віконечок, які на кожній сторінці видання матимуть цікавинки про природні дива планети. Разом із книжкою юні читачі вирушать у захопливі мандри різними порами року й куточками світу, дізнаються, які тварини мешкають у джунглях, як утворюється туман, де найспекотніше у світ..

Переглянути

100 фактів про числа, комп’ютери і програмування

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця«100 фaктiв пpo чиcлa, кoмп’ютepи i пpoгpaмувaння» – укpaїнcький пepeклaд пoпуляpнoгo бpитaнcькoгo видaння, нaд яким пpaцювaлa цiлa кoмaндa дocлiдникiв тa aвтopiв: Eлic Джeймc, Eддi Peйнoлдc, Мiннa Лeйci, Poуc Гoлл тa Aлeкc Фpiт.У книжцi зiбpaнo 100 зaxoпливиx фaктiв пpo чиcлa, кoмп’ютepи, пp..

Переглянути

100 фактів про історію

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнижкa «100 фaктiв пpo icтopiю», якa пpoдoвжує cepiю «100 фaктiв пpo...». Нaйцiкaвiшi фaкти з icтopiї oбиpaли Лopa Кoуeн, Aлeкc Фpiт, Мiннa Лeйci, Джepoм Мapтiн. Пepeклaлa для укpaїнcькoгo читaчa Cлaвa Cвiтoвa.У книжцi йдeтьcя пpo минулe нaшoгo людcтвa, poзмaїття тpaгiчнoгo i вeличнoгo, cмiшн..

Переглянути

Про Грінча, який украв Різдво

200 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩо є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Грінча. Якось, напередодні свята, він вирішує вкрасти у мешканців міста Хтовіль Різдво – іграшки, наїдки та н..

Переглянути

Маленькі дослідники: Комашки

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВидавництво Книголав продовжує досліджувати світ разом із юним читачам та серією «Маленькі дослідники». Чергова новинка розповідатиме діткам про комашок: хто вони такі, скільки їх існує, які вони бувають та багато іншого.«Комашки» – це сьома книжка із серії «Маленькі дослідники». Перше виданн..

Переглянути

80 хитромудрих запитань про...

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяІлюстроване видання «80 хитромудрих запитань» стане справжнім подарунком для батьків, які часто не знають, що відповісти на всі «чому?» своєї дитини. Чому небо блакитне? Чому світлячки світяться? Навіщо нам спати? Чому сніг виблискує? Ці та інші запитання нарешті знайшли свої відповіді — у кн..

Переглянути

Як я дорослішаю. Посібник для дівчат

220 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися? Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжка..

Переглянути

Як я дорослішаю. Посібник для хлопців

220 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися? Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжка..

Переглянути

Маленькі дослідники. Транспорт

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУлюблена серія найменших читачів поповниться виданням про транспорт дивовижний світ усього, що їздить, літає, плаває, перевозить людей та робить наше життя більш комфортним.Рут Мартін та Аллан Сандерс знають, чим захопити маленьких читачів. Автори популярної серії книжок з віконцями розширюют..

Переглянути

Щоденник Лоли

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ телесезоні осінь 2017? зима 2018 років багатосерійний фільм «Школа», виробництва «1+1 продакшн», став найрейтинговішим серіалом на українському ТБ. Мільйони глядачів стежили за його героями, поділяючи їхні переживання й перші закоханості, співчуваючи труднощам. Ніка, Лола, Тоха, Ната стали ..

Переглянути

Світлофор обачності

280 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧи завжди ти уважно ставишся до інших? Чи достатньо дбаєш про те, щоб не піддавати небезпеці себе або людей довкола? Справді? Давай перевіримо. Розгортай книжку, бери аркуш паперу, читай поради з хитринками та нескладні запитання – і спробуй на них відповісти: «Так» чи «Ні». Тоді тягни за «ву..

Переглянути

Приховані дива

550 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ світі безліч дивовижних тварин. На різних континентах, у різних місцевостях, за різних природних умов — усі вони прагнуть вижити. Щоб уполювати поживу або не стати жертвою хижаків, кожна істота показується лише о певній порі. І вдень, і вночі на планеті щосекунди прокидаються та вирушають н..

Переглянути

Маленькі дослідники: Підводний світ

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЯскрава цікава пізнавальна книга для маленьких дослідників підводного світу. Маленьким читачам потрібно зазирати до спеціальних віконець, щоб познайомитися із мешканцями підводних глибин. На сторінках цього чудового видання ви зможете доплисти до найвіддаленіших океанічних глибин, побувати у ..

Показано з 1 по 20 із 33 (2 сторінок)