Книголав

Вид:
Переглянути

Маленькі дослідники. Світ навколо мене

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У вас допитливий малюк, у якого сотні запитань, коли ви виходите на прогулянку, чи коли в музеї, зоопарку, на дитячому майданчику чи біля будівництва? Інтерактивна книжка «Світ навколо мене» допоможе зробити ваше спілкування приємних і цікавішим, бо містить багато фактів та відповідей про вс..

Переглянути

Уроки виживання для принцес

300 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21А ти хотіла б стати принцесою? На сторінках цієї книжки ти прочитаєш історії про найвідоміших принцес — Білосніжку, Русалоньку, Попелюшку, Рапунцель та інших казкових героїнь. Цей чарівний посібник навчить тебе як освоїтися у світі принцес та принців, успішно побувати на балу, покаже як, був..

Переглянути

Як це створено? За лаштунками звичних речей

320 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«Як це створено? За лаштунками звичних речей» — це книжка про речі, які мають цікаву історію. Видання розкриє таємницю створення шести предметів, з якими ми маємо справу майже щодня, однак не задумуємося, як вони до нас потрапили. Який шлях проходить ложка, перш ніж потрапити до людини? Як в..

Переглянути

На фермі. Енциклопедія для допитливих

250 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Чи знаєте ви, як влаштована ферма?Енциклопедія «На фермі» познайомить читача зі справжнім фермерським життям. На читача чекає безліч фактів про побут та заняття у господарстві. Хто живе та росте на фермі? Які працівники доглядають за тваринами та рослинами? Які продукти там виготовляють? Як ..

Переглянути

Посібник з виживання для дівчат

220 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Що означає бути дівчиною-підлітком?Це не лише безтурботно й весело жити, а щодня шукати відповіді на важливі питання, розбиратися в емоціях і почуттях, налагоджувати стосунки з людьми, вчитися любити себе та інших, переживати всі падіння та злети дорослішання й робити помилки, які перетворят..

Переглянути

Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті

193 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Чи знаєте ви, як почуватися захищеними в інтернеті? Відповідь на це запитання можна знайти в книжці «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті». У виданні є низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформаці..

Переглянути

Хочу знати! Про все на світі

370 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«Хочу знати! Про все на світі» — дитяча енциклопедія, поділена на чотири розділи, кожен з яких починається питанням «чому». Особливим є й формат посібника — «книжка-пружинка», що зручний та комфортний для дітей та їхніх батьків. Книжка поділена на чотири розділи:«Історія та мистецтво»,«Повс..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ професій

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Час знайомити дітей зі світом професій! У книжці «Світ професій» юні читачі зможуть знайти цікаві факти про роботу та заняття у різних галузях. Чим займається інженер на будівельному майданчику? Навіщо лікарі використовують рентген? Чому сценаристам потрібно мати багату уяву? Чим займаються ..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ науки

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Познайомити дітей зі світом науки тепер значно простіше!У книжці «Світ науки» юні читачі зможуть знайти цікаві факти про природні явища та технології, винаходи та дослідження. Що станеться, якщо потерти бурштин об хутро? Як побачити тварину, яка жила мільйони років тому? Чи бувають бактерії ..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ спорту

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«Маленькі дослідники» вирушають у «Світ спорту». Книжка має понад 30 віконечок, які на кожній сторінці видання матимуть цікавинки про різні види спорту. Читачі дізнаються все про бейсбол, плавання, гімнастику, футбол, теніс, лижі та родео. Який з видів спорту найбезпечніший? В якій країні пр..

Переглянути

Маленькі дослідники: Погода і природа

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Книжка має понад 50 віконечок, які на кожній сторінці видання матимуть цікавинки про природні дива планети. Разом із книжкою юні читачі вирушать у захопливі мандри різними порами року й куточками світу, дізнаються, які тварини мешкають у джунглях, як утворюється туман, де найспекотніше у сві..

Переглянути

100 фактів про числа, комп’ютери і програмування

250 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«100 фaктiв пpo чиcлa, кoмп’ютepи i пpoгpaмувaння» – укpaїнcький пepeклaд пoпуляpнoгo бpитaнcькoгo видaння, нaд яким пpaцювaлa цiлa кoмaндa дocлiдникiв тa aвтopiв: Eлic Джeймc, Eддi Peйнoлдc, Мiннa Лeйci, Poуc Гoлл тa Aлeкc Фpiт.У книжцi зiбpaнo 100 зaxoпливиx фaктiв пpo чиcлa, кoмп’ютepи, п..

Переглянути

100 фактів про історію

250 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Книжкa «100 фaктiв пpo icтopiю», якa пpoдoвжує cepiю «100 фaктiв пpo...». Нaйцiкaвiшi фaкти з icтopiї oбиpaли Лopa Кoуeн, Aлeкc Фpiт, Мiннa Лeйci, Джepoм Мapтiн. Пepeклaлa для укpaїнcькoгo читaчa Cлaвa Cвiтoвa.У книжцi йдeтьcя пpo минулe нaшoгo людcтвa, poзмaїття тpaгiчнoгo i вeличнoгo, cмiш..

Переглянути

Маленькі дослідники: Комашки

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Видавництво Книголав продовжує досліджувати світ разом із юним читачам та серією «Маленькі дослідники». Чергова новинка розповідатиме діткам про комашок: хто вони такі, скільки їх існує, які вони бувають та багато іншого.«Комашки» – це сьома книжка із серії «Маленькі дослідники». Перше видан..

Переглянути

80 хитромудрих запитань про...

300 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ілюстроване видання «80 хитромудрих запитань» стане справжнім подарунком для батьків, які часто не знають, що відповісти на всі «чому?» своєї дитини. Чому небо блакитне? Чому світлячки світяться? Навіщо нам спати? Чому сніг виблискує? Ці та інші запитання нарешті знайшли свої відповіді — у к..

Переглянути

Як я дорослішаю. Посібник для дівчат

220 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися? Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжк..

Переглянути

Як я дорослішаю. Посібник для хлопців

220 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися? Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжк..

Переглянути

Маленькі дослідники. Транспорт

290 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Улюблена серія найменших читачів поповниться виданням про транспорт дивовижний світ усього, що їздить, літає, плаває, перевозить людей та робить наше життя більш комфортним.Рут Мартін та Аллан Сандерс знають, чим захопити маленьких читачів. Автори популярної серії книжок з віконцями розширюю..

Переглянути

Світлофор обачності

280 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Чи завжди ти уважно ставишся до інших? Чи достатньо дбаєш про те, щоб не піддавати небезпеці себе або людей довкола? Справді? Давай перевіримо. Розгортай книжку, бери аркуш паперу, читай поради з хитринками та нескладні запитання – і спробуй на них відповісти: «Так» чи «Ні». Тоді тягни за «в..

Переглянути

Приховані дива

550 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21У світі безліч дивовижних тварин. На різних континентах, у різних місцевостях, за різних природних умов — усі вони прагнуть вижити. Щоб уполювати поживу або не стати жертвою хижаків, кожна істота показується лише о певній порі. І вдень, і вночі на планеті щосекунди прокидаються та вирушають ..

Показано з 1 по 20 із 34 (2 сторінок)