Клуб Сімейного Дозвілля

Вид:
Переглянути

Криничка української класики

170 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнижка, що має бути на полиці всякого книголюба! Поеми Тараса Шевченка і "роман про життя" Панаса Мирного, лірика Івана Франка і Лесі Українки, байки Євгена Гребінки і сатиричні твори Григорія Квітки-Основ'яненка - у них споконвічна мудрість українського народу. Складні образи та життєві сюже..

Переглянути

Конотопська відьма. Перлини української класики

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСмутний і невеселий сидів сотник Микита Забрьоха. Ще б пак: отримати гарбуза від дівчини, до якої так довго залицявся. Усе в ній чудове: і вродлива, і працьовита, і чесна хорунжівна Олена. От тільки сотника не любить. Та ще й має молодого гарного нареченого. Хитрий Забрьоха придумує звернутис..

Переглянути

Кайдашева сім’я. Перлини української класики

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця«Усе змішалося в домі» Кайдашів, коли старший син Карпо одружився з Мотрею. Дівчина — «серце з перцем» одразу не сподобалася прискіпливій свекрусі. Стіни Кайдашевої хати двигтіли від сварок. А коли молодший Лаврін привів наречену Мелашку, то про мир і злагоду забули назавжди! У цій повісті та..

Переглянути

Джерело української класики

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяТрагічні постаті народних лицарів з Шевченкових «Гайдамаків» і героїчна мужність Івана Підкови. Химерні образи «Євшан-зілля» Миколи Вороного та повчальні байки Леоніда Глібова, знайомі з дитинства. Захопливий сюжет і колоритні персонажі «Захара Беркута» та філософські питання, підняті у «Мойс..

Переглянути

Захар Беркут

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКоли легенди оживають…Було се 1241 року. За сивої давнини, коли ще люди були інакші, а земля — могутніша. І жив у той час славний ватажок вільних тухольців — мудрий Захар Беркут. Але там, де є герої, завжди з’являються поганці. Боярин Тугар Вовк прагнув влади над непокірними тухольцями. А отр..

Переглянути

П'ятнадцятирічний капітан. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяОдин з найвідоміших та найзахопливіших романів Жюля Верна.Дік Сенд — молодший матрос, який мріє про пригоди та подорожі безкраїми морськими просторами. І от йому, простому юнзі, випадає нагода стати… капітаном! Справжнім капітаном китобійної шхуни «Пілігрим». Тепер він, п’ятнадцятирічний хлоп..

Переглянути

Останній з могікан. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяДія роману відбувається під час колоніальних воєн у Північній Америці.Деякі індійські племена майже повністю знищені. Красуні Кора й Аліса, майор Гейворд, мужній мисливець Соколине Око та їхні відважні друзі Чингачгук і Ункас мають подолати безліч перепон і небезпек на шляху до мети — англійс..

Переглянути

Машина часу. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНеймовірні подорожі до майбутнього!Що чекає на людство через сотні тисяч років? Виявляється, воно розділиться на дві раси — елоїв та морлоків, почне жахатися вогню та втратить усі знання, здобуті за багатолітню історію...Щоб вижити в жорсткому майбутньому, Мандрівнику в Часі знадобляться неаб..

Переглянути

Аліса в Дивокраї. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩо найбільше подобається дітлахам? Авжеж, пригоди! Семирічна Аліса зраділа, коли несподівано потрапила до казкового підземного світу, де так багато нагод виявити свою сміливість, почуття гумору і продемонструвати манери справжньої англійської міс. Тож уперед за Білим Кроликом, вглиб загадково..

Переглянути

Таємничий острів. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЖуль Верн - французький письменник, класик науково-фантастичної літератури. Однією з книг його багатої творчої спадщини є Таємничий острів. Її герої — п’ятеро мужніх чоловіків — тікають з полону на повітряній кулі й опиняються на безлюдному острові, де їм доводиться все починати з нуля. Натхн..

Переглянути

Логiчнi ігри для розумних дітей

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦе виклик. 101 логічна гра на перевірку твоєї кмітливості та нестандартного мислення. Приготуйся, з кожною сторінкою головокрутки стають дедалі складнішими, тому радимо тобі починати від самого початку. Перш ніж братися до розв’язання головокруток, читай наведені на кожній сторінці прості інс..

Переглянути

Iнтелектуальні ігри для розумних дітей

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСудоку, суперлабіринт, заплутані розумові ланцюжки, кубічні змагання, магічна головокрутка з дзеркалами, таємниця гігантського прямокутника та загадки математичної піраміди, алфавітні пригоди й розваги з геометричними фігурами. Ця книжка містить понад 100 інтелектуальних ігор, покликаних пере..

Переглянути

Математичні ігри для розумних дітей

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВидирання на верхівку числової піраміди, запекле кубічне змагання, пошуки прихованих чисел, незвичайні кросворди, суперпазли, математичні монстрики та диво-поля — найкрутіші головокрутки для маленьких розумників і розумниць! Із кожною сторінкою головокрутки стають дедалі складнішими, тому рад..

Переглянути

Княжа Україна. Вибране

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКняжа Україна - це історія давніх часів, коли ще по лісах дрімучих, темних, з луком пращур наш ішов. Часів, коли ще спочивала Україна в золотих, дитячих снах. Це епохи звитяг і слави, старовинних звичаїв і мудрих настанов, могутніх лицарів і князів, фантастичних мандрівок і дивної природи. Це..

Переглянути

Лісова пісня. Вибране

130 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦе був ліс сповнений чарів. Дрімають польові русалки, танцює спокусник-перелесник. Там, у серці лісу, у сухій вербі прокинулася навесні прекрасна Мавка і почула спів сопілки. То вигравав людський хлопець Лукаш... Прекрасна мелодія торкнулася того, що колись було Мавчиною душею. У народі кажут..

Переглянути

Айвенго. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУлюблений роман юних лицарів! Разом із Річардом Левине Серце, Робін Гудом і відважним Айвенго юний читач порине у світ пригод. На нього чекають лицарські турніри, відчайдушні двобої й беззахисні прекрасні дами…Серія: Бібліотека пригодІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9786171245150ISBN код: 978-..

Переглянути

Діти капітана Гранта. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКнижка розповість про мужність та боягузливість, благородство й підступність, дружбу й віру в перемогу.У шлунку акули знайдено пляшку з листом — проханням про допомогу від моряків, що опинилися на незаселеному острові.Серія: Бібліотека пригодІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9786171245143ISBN к..

Переглянути

Нотатки про Шерлока Голмса. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗахопливі оповідання про пригоди найвідомішого детектива усіх часів! Зловісні заплутані злочини та неймовірні загадки розплутують геніальний Шерлок Голмс і його вірний друг доктор Ватсон. Куди зник фаворит майбутніх перегонів жеребець Срібний та хто вбив його тренера? Хто намагається розлучит..

Переглянути

Острів скарбів. Серія: Бібліотека пригод

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПошуки скарбів, боротьба з піратами, таємниці безлюдного острова, підступність, змови, справжня дружба — усе це у знаменитому романі Р. Л. Стівенсона. Захопливі пригоди юного Джима Гокінса та його вірних друзів не залишать байдужими нікого з читачівСерія: Бібліотека пригодІлюстрації: кольоров..

Переглянути

Хроніки Нарнії. Повна історія чарівного світу

315 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЛегендарна фантастична історія «Хроніки Нарнії». Повна збірка. Всі частини однією книгою.Рекомендовано дітям 9 – 12 років.1. Лев, Біла Відьма та шафа2. Принц Каспіан3. Морські пригоди «Зоряного мандрівника»4. Срібний трон5. Кінь і його хлопчик6. Небіж чаклуна7. Остання битваСерія: несерійнаІл..

Показано з 1 по 20 із 25 (2 сторінок)