Глорія

Вид:
Переглянути

Велика книга. Цікаві знахідки

180 грн

Ти коли-небудь знаходив звичайні предмети в незвичайних місцях? У книзі «Велика книга. Цікаві знахідки» можливо все! Кожна сторінка – це ребус для тренування твоєї уваги, спостережливості та уяви. Уважно роздивляючись малюнок, виконай завдання і відшукай предмети.На тебе чекають веселі та дивовижні відкриття. Сподіваємося, що ти цікаво та корисно п..

Переглянути

Віршики для малечі. Велика книга

180 грн

Віршики від авторів Майборода О., Кравець Г. та інші. Шановні мами, тата, дідусі і бабусі! Звертайте увагу не тільки на авторитетних класиків. Але і на прекрасні, незвичайні і забавні вірші наших сучасників. Пропонований збірник віршів рясніє яскравими малюнками і містить прості невеликі віршики, зрозумілі для найменьших діточок.Серія: Велика книга..

Переглянути

365 казок на ніч

180 грн

Справжня книга помічниця пропонує аж 365 добрих повчальних цікавих казочок для читання перед сном. Кожна казка доповнена кольоровою ілюстрацією, її із задоволенням послухають малята. Видання адресується мамам та таткам, бабусям та дідусям. Цієї книги може вистачити на цілий рік, і батькам не доведеться вигадувати власні історії на ніч. Короткі казк..

Переглянути

Українські казки. Книга 2

120 грн

Друга збірка українських казок «Видавництва Глорія» - яскраво ілюстрована навчальна книжечка із українськими казками та завданнями на розвиток уваги, уяви, мислення та кмітливості. До збірки увійшло шістнадцять відомих казок. Автори збірки сподіваються, що ця книжка допоможе маленьким читачам навчитися міркувати, уявляти, бути уважними та читати. В..

Переглянути

Українські казки. Книга 1

120 грн

Перед вами не просто збірка українських казок, а чудово ілюстрована навчальна книжка із казками та завданнями на розвиток кмітливості, уваги та уяви. До видання увійшли цікаві українські казки, що зустрічаються далеко не в усіх виданих подібних збірках. Творці збірки переконані, що це видання також допоможе діткам навчитися рахувати, міркувати, уяв..

Переглянути

Велика книга казок

180 грн

Яскраво ілюстрована збірка найпопулярніших найвідоміших казочок для малюків із цікавими завданнями на розвиток кмітливості, уяви та уваги. Видання зібрало більше тридцяти казочок, тексти яких вправно адаптовані для найменших слухачів. Із цією книжечкою щоденне читання не буде нудним та сумним, адже з кожної сторінки до малюків посміхаються гарні ге..

Переглянути

Чарівний світ казок

120 грн

Надзвичайно яскрава, ілюстрована збірка відомих казок із цікавими веселими завданнями на розвиток мислення, кмітливості, спостережливості та уваги для діток 4-6 років. По завершенню кожної казочки видавець пропонує виконати завдання від героїв прочитаної казки (знайти відмінності, заховані цифри на малюнку, розв’язати приклади, відповісти на запита..

Переглянути

Скринька розвиваючих казок

120 грн

Дуже яскрава, гарно ілюстрована збірка популярних казочок для малюків (рекомендуємо для малят 2-4 років) із веселими завданнями на розвиток мислення, кмітливості, уваги, спостережливості. Спочатку малюк слухає казочку, а потім із задоволенням буде гратися, виконуючи завдання від героїв улюблених казочок або допомагаючи їм. Навіть непосидючі малюки ..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)