Глорія

Вид:
Переглянути

На добраніч діти. 365 казок

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ви тримаєте в своїх руках книгу-помічницю, що складається з 365 цікавих, добрих і повчальних історій і казок для читання – по одній новій казці перед сном на кожен день. Цієї книги вам вистачить на цілий рік читання! Казки та історії доповнені яскравими і барвистими ілюстраціями. Книга адрес..

Переглянути

Шалені пригоди. Цікаві знахідки

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ти коли-небудь знаходив звичайні предмети в незвичайних місцях? У книзі «Шалені пригоди. Цікаві знахідки» можливо все! Кожна сторінка – це ребус для тренування твоєї уваги, спостережливості та уяви. Уважно роздивляючись малюнок, виконай завдання і відшукай предмети. На тебе чекають веселі та..

Переглянути

Віршики великими літерами. Зелена

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ваш малюк тільки навчився читати? Тоді ця книга саме для нього! Великі літери, кольорові малюнки, невеличкі, але цікаві віршики зроблять процес читання легким та ненав’язливим. А захоплюючі завдання в кінці текстів розвинуть пам’ять, уяву, спостережливість та увагу вашої дитини.Серія: несері..

Переглянути

Віршики великими літерами. Помаранчева

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ваш малюк тільки навчився читати? Тоді ця книга саме для нього! Великі літери, кольорові малюнки, невеличкі, але цікаві віршики зроблять процес читання легким та ненав’язливим. А захоплюючі завдання в кінці текстів розвинуть пам’ять, уяву, спостережливість та увагу вашої дитини.Серія: несері..

Переглянути

Велика книга. Казки та оповідання

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Шановні батьки! Ваш малюк тільки навчився читати? Тоді ця книга саме для нього! Великі літери, кольорові малюнки, невеличкі, але цікаві казки та оповідання зроблять процес читання легким та ненав’язливим. Захоплюючі завдання в кінці кожного тексту допоможуть дитині краще запам’ятовувати проч..

Переглянути

Розповіді в картинках

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ні для кого не секрет, що діти люблять слухати казки та віршики. А ще їм дуже подобається розглядати картинки. Чому б не дати їм можливість робити це одночасно? Книгу «Розповіді в картинках» вирізняють прості, але цікаві тексти для малюків. А ілюстрації продумані таким чином, що вчать спосте..

Переглянути

Барвінок

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21«Барвінок» – це збірка казок, оповідань, віршів та новел, написаних для дітей. Кожна казка, кожне оповідання показують читачам неповторну красу мальовничої природи України, знайомлять з її історією, мудрими, талановитими людьми, з чарівною піснею, що дивує весь світ, багатими народними тради..

Переглянути

Буквар. Вивчаємо літери, вчимося читати

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Цей чудовий «Буквар» познайомить малюка з літерами, навчить читати та відкриє для дитини дивовижний і цікавий світ знань. Віршики, загадки, скоромовки, оповідання та потішні малюнки допоможуть краще запам’ятати літери, а цікаві та веселі завдання перетворять заняття на захопливу гру. «Буквар..

Переглянути

Друзі поруч мене

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Книги про тварин викликають незмінний інтерес у дітей різного віку. Захопливі та пізнавальні оповідання про тварин вчать доброти, милосердя, любові до природи і до братів наших менших.Серія: несерійнаШтрих код: 9786175368893ISBN код: 978-617-536-889-3Кількість сторінок: 112Ілюстрації: кольор..

Переглянути

Велика книга. Казочки - помічнички

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Наші оповідки стануть справжніми знахідками для малюків та їхніх батьків, адже містять багато корисних та цінних порад. Вони у легкій та ненав'язливій формі допоможуть дитині подолати невпевненість у собі та свої страхи, повідають маленьким читачам про такі складні поняття як щастя, любов, п..

Переглянути

Велика книга. Цікаві знахідки

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Ти коли-небудь знаходив звичайні предмети в незвичайних місцях? У книзі «Велика книга. Цікаві знахідки» можливо все! Кожна сторінка – це ребус для тренування твоєї уваги, спостережливості та уяви. Уважно роздивляючись малюнок, виконай завдання і відшукай предмети.На тебе чекають веселі та ди..

Переглянути

Віршики для малечі. Велика книга

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Віршики від авторів Майборода О., Кравець Г. та інші. Шановні мами, тата, дідусі і бабусі! Звертайте увагу не тільки на авторитетних класиків. Але і на прекрасні, незвичайні і забавні вірші наших сучасників. Пропонований збірник віршів рясніє яскравими малюнками і містить прості невеликі вір..

Переглянути

365 казок на ніч

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Справжня книга помічниця пропонує аж 365 добрих повчальних цікавих казочок для читання перед сном. Кожна казка доповнена кольоровою ілюстрацією, її із задоволенням послухають малята. Видання адресується мамам та таткам, бабусям та дідусям. Цієї книги може вистачити на цілий рік, і батькам не..

Переглянути

Українські казки. Книга 2

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Друга збірка українських казок «Видавництва Глорія» - яскраво ілюстрована навчальна книжечка із українськими казками та завданнями на розвиток уваги, уяви, мислення та кмітливості. До збірки увійшло шістнадцять відомих казок. Автори збірки сподіваються, що ця книжка допоможе маленьким читача..

Переглянути

Українські казки. Книга 1

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Перед вами не просто збірка українських казок, а чудово ілюстрована навчальна книжка із казками та завданнями на розвиток кмітливості, уваги та уяви. До видання увійшли цікаві українські казки, що зустрічаються далеко не в усіх виданих подібних збірках. Творці збірки переконані, що це виданн..

Переглянути

Велика книга казок

200 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Яскраво ілюстрована збірка найпопулярніших найвідоміших казочок для малюків із цікавими завданнями на розвиток кмітливості, уяви та уваги. Видання зібрало більше тридцяти казочок, тексти яких вправно адаптовані для найменших слухачів. Із цією книжечкою щоденне читання не буде нудним та сумни..

Переглянути

Чарівний світ казок

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Надзвичайно яскрава, ілюстрована збірка відомих казок із цікавими веселими завданнями на розвиток мислення, кмітливості, спостережливості та уваги для діток 4-6 років. По завершенню кожної казочки видавець пропонує виконати завдання від героїв прочитаної казки (знайти відмінності, заховані ц..

Переглянути

Скринька розвиваючих казок

140 грн

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21Дуже яскрава, гарно ілюстрована збірка популярних казочок для малюків (рекомендуємо для малят 2-4 років) із веселими завданнями на розвиток мислення, кмітливості, уваги, спостережливості. Спочатку малюк слухає казочку, а потім із задоволенням буде гратися, виконуючи завдання від героїв улюбл..

Показано з 1 по 18 із 18 (1 сторінок)