Світ незвичайного

Світ незвичайного

В інтернет-магазині Джмелик було окремо відібрано ексклюзивні подарункові енциклопедії для дітей, які кардинально відрізняють від звичних шкільних енциклопедій своєю тематикою та оформленням. Вони присвячені незвичайному та неймовірному, чарівному та дивовижному. До цієї категорії увійшли енциклопедія Драконознавство (посібник для любителів драконів), енциклопедія Монстрологія (відтворення видання 1904 року про різні види монстрів та інших подібних істот), енциклопедія Міфічні істоти (яка переносить читачів у світ міфів та легенд), енциклопедія Чарівний світ Толкіна (яка розповідає про знамениту країну Середзем’я), путівник по чарівній країні Ельфи та феї, вражаюча енциклопедія Вампірологія (з якої читачі дізнаються про найвідоміших вампірів світу), а також незвичайна енциклопедія Ілюзіонологія (яка відкриє таємниці фокусів найвідоміших ілюзіоністів).

Вид:
Переглянути

Книга Дракона

140 грн

Дракони - самі таємничі істоти, які коли-небудь існували на нашій планеті. Хто з нас, затамувавши подих, не захоплювався розповідями про них, в якому б вигляді вони не поставали - як служителі зла чи вірні захисники добра?!Книга розповість про небезпечних, але незвичайних істот. Побудову їхнього тіла, звички, уподобання у поведінці.Міфи і легенди п..

Переглянути

Феї та дракони

140 грн

Ця чарівна казка - про хлопчика-художника Кіма та його сестру Ізеллу, їхню дружбу з білим драконом і феями. У боротьбі світлих і темних сил, добра і зла перемагає, звичайно ж, добро. Автор любовно описує драконів, їхню історію, життя та звички, і вони постають зі сторінок книги як живі істоти, що насправді існували колись на Землі. У книзі показано..

Переглянути

Таємне життя єдинорогів

280 грн

А якщо існування єдинорогів — це зовсім не вигадка?У чудовій ілюстрованій енциклопедії «Таємне життя єдинорогів» доктор Теміса Серафіні, яка присвятила своє життя вивченню цих міфічних істот, ділиться своїми знахідками і результатами досліджень. Ви дізнаєтеся про усі шість видів єдинорогів, які живуть у різних куточках світу — від скелястих схилів ..

Немає в наявності
Переглянути

Вампірологія

250 грн

Вампірологія (або Правдива історія Провинних) – це подарункове видання для школярів, які цікавляться історіями про жахливих вампірів, людей, які зійшли із праведного шляху і стали кровопивцями. Це яскраво ілюстрована книга із історіями про вампірів різних часів та народів, розповідями потерпілих та свідків подій, а також про способи боротьби з ними..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)