Світ незвичайного

Світ незвичайного

В інтернет-магазині Джмелик було окремо відібрано ексклюзивні подарункові енциклопедії для дітей, які кардинально відрізняють від звичних шкільних енциклопедій своєю тематикою та оформленням. Вони присвячені незвичайному та неймовірному, чарівному та дивовижному. До цієї категорії увійшли енциклопедія Драконознавство (посібник для любителів драконів), енциклопедія Монстрологія (відтворення видання 1904 року про різні види монстрів та інших подібних істот), енциклопедія Міфічні істоти (яка переносить читачів у світ міфів та легенд), енциклопедія Чарівний світ Толкіна (яка розповідає про знамениту країну Середзем’я), путівник по чарівній країні Ельфи та феї, вражаюча енциклопедія Вампірологія (з якої читачі дізнаються про найвідоміших вампірів світу), а також незвичайна енциклопедія Ілюзіонологія (яка відкриє таємниці фокусів найвідоміших ілюзіоністів).

Вид:
Переглянути

Таємне життя єдинорогів

280 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяА якщо існування єдинорогів — це зовсім не вигадка?У чудовій ілюстрованій енциклопедії «Таємне життя єдинорогів» доктор Теміса Серафіні, яка присвятила своє життя вивченню цих міфічних істот, ділиться своїми знахідками і результатами досліджень. Ви дізнаєтеся про усі шість видів єдинорогів, я..

Немає в наявності
Переглянути

Вампірологія

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВампірологія (або Правдива історія Провинних) – це подарункове видання для школярів, які цікавляться історіями про жахливих вампірів, людей, які зійшли із праведного шляху і стали кровопивцями. Це яскраво ілюстрована книга із історіями про вампірів різних часів та народів, розповідями потерпі..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)