Космос. Техніка

Космос. Техніка

Найкращі енциклопедії для юних астрономів на сайті Джмелик. В магазині Джмелик ви зможете купити найновіші дитячі енциклопедії про космос. Будова Всесвіту, виникнення Сонячної системи, космічні тіла, історія досліджень космосу, сучасна астрономія, розвиток техніки для дослідження космосу, найкращі телескопи світу, найвидатніші досягнення – про все це можна дізнатися на сторінках наших енциклопедій. Кожна із них доповнена чудовими ілюстраціями, схемами, картами, фотографіями. Статті енциклопедій підготовлені найкращими фахівцями, вони враховують найновіші знання та відкриття в цій царині. Такі енциклопедії будуть цікавими не лише школярам, які захоплюються астрономією, вони будуть корисними широкому колу юних читачів, адже зможуть викликати справжній інтерес до вивчення науки про планети та зорі і не залишать байдужим жодного школяра.

Вид:
Переглянути

Велика книга зірок і планет

220 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКажуть, зірки мають безліч таємниць... Завдяки цій чудовій книжці ми дізнаємось їх усі!Розглядайте велетенські розгортки, вивчаючи дива космосу — від Сонця та планет у нашій Сонячній системі, до масивних зірок, безмежних галактик і ще багато чого іншого.У книжці є 4 велетенські розгортки із д..

Переглянути

Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВи готові освоїти нову мову програмування? Проста у вивченні, цікава у використанні мова програмування Ruby ідеально підходить для початківців. У цій книжці Ruby запрошує вас у фантастичну подорож разом із веселими героями і справжніми чарівниками. Вирушайте у фантастичні пригоди разом з Рубе..

Переглянути

Аеропорт. Цікаве всередині

400 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЛюбителі техніки будуть просто в захваті, бо ж у книжці стільки різноманітних машин, що годі полічити. Про найцікавіші з них, а також про роботу аеропорту юні мандрівники дізнаються зі сторінок нової подарункової енциклопедії «Аеропорт». 70 віконець із «секретами», величезна сторінка-розгортк..

Переглянути

Маленькі дослідники. Світ науки

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПознайомити дітей зі світом науки тепер значно простіше!У книжці «Світ науки» юні читачі зможуть знайти цікаві факти про природні явища та технології, винаходи та дослідження. Що станеться, якщо потерти бурштин об хутро? Як побачити тварину, яка жила мільйони років тому? Чи бувають бактерії к..

Переглянути

Елементарно. Науковий детектив

230 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНайлегший і найцікавіший спосіб ознайомитися із Періодичною системою Менделєєва — долучитися до розслідування наукового детектива Шерлока Хімса. Разом ви знайдете і розпізнаєте всі 92 елементи, з яких складається цілий Всесвіт, проведете цікавезні хімічні досліди і дізнаєтеся багато дивовижни..

Переглянути

Літаки й гелікоптери. Світ навколо нас

99 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКоли на початку XX ст. брати Райт побудували перший аероплан, здійснилася давня мрія людини підкорити небо. У наш час «залізні птахи» стали надійними помічниками людей. Ця енциклопедія містить інформацію про сучасні цивільні й військові літаки та гелікоптери. Ви зможете ознайомитися з їхніми ..

Переглянути

Пожежна техніка. Світ навколо нас

99 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПожежники завжди готові прийти на допомогу, вступивши в бій з вогнем. Вийти із цієї битви переможцями їм допомагає відповідне спорядження та спеціальна техніка. Це не лише пожежні автомобілі, а й пристосовані для гасіння вогню літаки й кораблі. Про них та про інші засоби, що полегшують важку..

Переглянути

Як це працює? Як усе відбувається?. Світ навколо нас

99 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧому на морі з’являються хвилі, а в горах народжується відлуння? Як їздить гіроскутер і знімає цифровий фотоапарат? Яку будову мають аерозольний балончик і пральна машина? Відповідей на ці запитання немає в шкільних підручниках, зате вони є в нашій книжці. У ній просто й доступно роз’яснюютьс..

Переглянути

Scratch для дітей. Веселий вступ до програмування

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЛише задумайтеся: у вас народжується ідея — і вже через декілька годин клацання на клавіатурі вона перетворюється на проєкт нової комп’ютерної програми!Scratch — це візуальна мова програмування, яка не ставить перед охочими її опанувати будь-яких вікових обмежень. З нею навчитеся створювати і..

Переглянути

JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятниця«JavaScript для дітей» — веселий посібник, вступ до основ програмування, із яким ви крок за кроком опануєте роботу з рядками, масивами та циклами, інструментами DOM та jQuery та елементом canvas для малювання графіки. Ви зможете писати та модифікувати HTML-елементи для створення динамічних ве..

Переглянути

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування

250 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПрограмуйте із задоволенням! Ця книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи однієї з найпопулярніших сучасних мов програмування – Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних за..

Переглянути

Моя подруга з темної матерії

120 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЧи знаєте ви, як народжуються зірки і з чого складається темна матерія, яку досі вважають однією з найбільших таємниць у Всесвіті?Ці запитання варті дискусії, якщо ти з родини астрофізиків, як наш головний герой, а ще маєш вдома справжнісінький телескоп. І тоді зовсім не складно уявити, що тв..

Переглянути

Науковий комікс. Фізика в природі

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУсе наше життя підпорядковане законам фізики. Герої книги — Нік, Макс, Міра та їхній новий друг Фокс — вирішили розібратися із цією непростою, але дуже цікавою наукою. Вони запрошують залучитися до відкриттів! Разом із веселою компанією друзів дитина дізнається: • що таке гравітація та сила т..

Переглянути

Фантастичні сили і неймовірні машини

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВражаючі наукові факти і понад 30 цікавих експериментів! Разом із командою STEM — вченими та їхніми роботами-помічниками — ти спроєктуєш різні машини та механізми. Довідаєшся, як зробити реактивну ракету, як працює гідротехніка, як конструюють летючі потяги, в чому секрет парових двигунів… А ..

Переглянути

Інструменти, роботизація і тьма гаджетів

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗахоплива енциклопедія познайомить юних дослідників з історією технологій, що змінили життя людства: від кам’яного клина до космічних ноу-хау. Вчені команди STEM відкриють читачам «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бак..

Переглянути

Чудові числа і круті розрахунки

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗахоплива енциклопедія познайомить юних дослідників з історією технологій, що змінили життя людства: від кам’яного клина до космічних ноу-хау. Вчені команди STEM відкриють читачам «магію» винаходів і запропонують неймовірні експерименти. Як збудувати блокатор радіохвиль, виростити корисні бак..

Переглянути

Дивовижні атоми та хаос матерії

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКоманда талановитих науковців знайомить читачів із дивовижним світом відкриттів та дослідів. У цій книзі ти знайдеш експерименти, що відкриють цікавий науковий світ у повсякденному житті. Ти зможеш зробити власний компас, стати геологом і вивчати гірські породи, зробити вулкан вдома і спостер..

Переглянути

Енциклопедія КОСМОСУ. Галактики. Планети. Супутники. Малі тіла

290 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВідстані в мільйони світлових років, незліченні зорі, надмасивні чорні діри - наш Усесвіт містить силу-силенну того, що зачаровує та приголомшує.Енциклопедія Космосу познайомить вас із актуальним науковим знанням про далекий та близький космос.У ній ви прочитаєте не лише про Великий вибух, а ..

Переглянути

Космос. 75 віконець

380 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПодарункова картонна енциклопедія для маленьких дослідників Всесвіту. Книга розповість найцікавіші таємниці космосу, запросить читачів помандрувати у часі й відкрити віконця у захопливий світ астрономії.Дітям від 3 роківСерія: Улюблена бібліотекаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9789669358363IS..

Переглянути

Космос

239 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНове видання про космос для школярів. Пізнавальні цікаві факти про Сонячну систему, про планети Сонячної системи, про Сонце, інші космічні тіла, чорні діри зібрані у цій книзі із яскравими реалістичними фотографіями та ілюстраціями. Читачі дізнаються, якою була б вага людини на Сонці (завдяки..

Показано з 1 по 20 із 48 (3 сторінок)