Світ флори та фауни

Флора та фауна

Найкращі найповніші дитячі енциклопедії про людину, тваринний та рослинний світи в інтернет-магазині Джмелик. Вражаюче багатоманітне царство рослин, вивченню якого присвятили життя тисячі світових вчених, і не менш вражаюче дивовижне царство тварин – досконалих творінь природи, які панують на суші та у воді, в безкрайніх холодних просторах Арктики та Антарктики, непрохідних дощових лісах Африки та Америки, суворих вбивчих пустелях та на небезпечних гірських схилах – результати найновіших досліджень, найцікавіші факти, гіпотези на сторінках чудово ілюстрованих енциклопедій для школярів. Кожна із енциклопедій є справжнім скарбом, адже до їх створення були залучені найкращі фахівці, психологи та педагоги, головним завданням яких було привернути увагу школярів, зацікавити їх та допомогти при вивченні шкільної програми із біології та зоології.
До цієї категорії також були включені найкращі енциклопедії про людину, людський організм, які не лише розповідають в легкій зрозумілій формі про його будову та роботу, але й дають корисні дотепні поради й рекомендації щодо найкращого використання такого надскладного природного механізму як людське тіло.

Вид:
Переглянути

Годинник природи

205 грн

Сонце запропонує читачам помилуватися життєдайними променями, якими воно зігріває Землю. А наша рідна планета продемонструє чарівний танок, завдяки якому існують не лише день і ніч,а й весна, літо, осінь і зима. Барвисті метелики покажуть, які перетворення відбуваються з ними протягом року. А квіти подарують малечі незабутній аромат і безліч найріз..

Переглянути

Дитяча енциклопедія динозаврів та інших викопних тварин

176 грн

«Дитяча енциклопедія динозаврів» — унікальний шанс вирушити в подорож доісторичною Землею і познайомитись із найзагадковішими істотами на планеті.Достовірні факти, яскраві реалістичні ілюстрації та захопливі подробиці зроблять занурення у світ стародавніх ящерів незабутнім.Серія: ЕнциклопедіяІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9789669425737ISBN код: 97..

Переглянути

Світ навколо тебе. Динозаври

100 грн

Фотоенциклопедія «Світ навколо нас. Динозаври» видавництва «Кристал Бук» із цікавими фактами, яскравими кольоровими ілюстраціями та змістовними статтями. Книга дозволяє школярам поглянути на динозаврів очима художників-анімалістів, які реконструювали цих давніх рептилій за допомогою викопних решток, що були знайдені палеонтологами. У виданні предст..

Переглянути

Світ навколо тебе. Мікросвіт

100 грн

Видавництво «Кристал Бук» пропонує нову вражаючу книгу для бібліотеки сучасного школяра – «Світ навколо нас. Мікросвіт». Це фотоенциклопедія зі змістовними статтями, яскравими фото-ілюстраціями та цікавими фактами. Видання допоможе школярам побачити незвичайне у звичайному завдяки художникам, що захоплюються макрозйомкою. Ми переконані, що батьки..

Переглянути

1000 назв тварин

230 грн

Ця яскраво ілюстрована книга познайомить вас із унікальним світом тварин. На її сторінках ви зустрінете безліч дивовижних істот - від найменших комах до величезних китів.Серія: Час із книгоюІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9786177579174ISBN код: 978-617-75-7917-4Рік видання: 2019Обкладинка: твердаКількість сторінок: 40Формат книги (см): 25 Х 30Мова:..

Переглянути

Велика енциклопедія. Кішки та кошенята від А до Я

225 грн

Перед вами енциклопедія порід котів, у якій ми спробували зібрати максимум корисної інформації. На сторінках видання ви знайдете відомості про анатомію й особливості поведінки домашніх улюбленців, дізнаєтеся про способи їхнього виховання та догляду. Тому, хто тільки планує завести вусатого вихованця, ця книжка допоможе зробити правильний вибір, а т..

Переглянути

Лікарі у світі тварин

190 грн

Що роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння, мінералів. А ще вони мають доступ до найбільшої у світі аптеки — природи. Ця книжка розповідає 14 дивовижних історій про те,як дикі тварини заст..

Переглянути

100 фактів про собак і цуценят

150 грн

Чудова ілюстрована книжка знайомить дітей молодшого шкільного віку з представниками родини псових. Наведена різноманітна інформація про собак: діти навчаться піклуватися про новонароджене цуценя, дізнаються про найдивовижніші породи домашніх улюбленців, про звички вовків і багато іншого. Книжка містить легенди і казки про найкращих друзів людини, а..

Переглянути

100 фактів про котів і кошенят

150 грн

Книжка містить 100 феноменальних фактів, чудові ілюстрації та завдання, які допоможуть дітям дізнатися все важливе про наших друзів-котів. Вони ознайомляться з типовими рисами диких і домашніх котів, навчаться піклуватися про своїх домашніх улюбленців.Для дітей молодшого шкільного віку.За допомогою яскравих малюнків, вікторин, детальних схем та поз..

Переглянути

100 фактів про динозаврів

150 грн

Здійсни подорож у світ доісторичних монстрів!Книжка в доступній формі розкриває найголовніші теми щодо доісторичного світу динозаврів у ста коротких оповіданнях. Основну інформацію викладено у формі 100 маловідомих, достовірних, незвичних та вражаючих фактів! На кожній сторінці ви знайдете чудові малюнки та фотографії, які допоможуть дітям краще зр..

Переглянути

100 фактів про акул

150 грн

Книжка в простій та доступній формі розкриє дітлахам найголовніше про життя акул за допомогою коротких оповідань. Основну інформацію викладено у формі 100 маловідомих, достовірних, незвичних та вражаючих фактів! На кожній сторінці ви знайдете чудові малюнки та фотографії, які допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. Це видання є ідеальним путівн..

Переглянути

Моя перша мальована енциклопедія. Ферма

110 грн

У вас удома підростає маленький чомучка, якому цікаво все на світі? Відкрийте цю захоплюючу енциклопедію в картинках і разом із вашим малюком вирушайте на ферму. Дізнайтеся, що росте в полі й де живуть кури, який урожай збирають восени і хто що їсть, як роблять сир і що може трактор. Будьте впевнені: подорож на ферму - це справжня пригода для мален..

Переглянути

Моя перша мальована енциклопедія. Тварини

110 грн

Ваш малюк цікавиться тваринами і тому в нього безліч запитань? Відкрийте разом із дитиною цю енциклопедію в картинках і дізнайтеся, які тварини де живуть і чим небезпечні дикі звірі, чи вміють наші менші брати говорити і які в них дитинчата. Помандруйте на північ, а потім на південь, погуляйте джунглями і не забудьте помилуватися чудовим підводним ..

Переглянути

Від тиранозавра до півня

159 грн

Чи можете ви уявити, що курча і тиранозавр мають багато спільного? Як тиранозавр перетворився на курку? Чи знаєте ви, чому у слона є дивовижний довгий хобот? Чи знаєте ви, що більшість стародавніх тварин схожі на героїв фантастичних фільмів та відомих мультфільмів про льодовиковий період? На читачів цієї книги чекають відкриття секретів еволюції тв..

Переглянути

Маленькі дослідники: Підводний світ

270 грн

Яскрава цікава пізнавальна книга для маленьких дослідників підводного світу. Маленьким читачам потрібно зазирати до спеціальних віконець, щоб познайомитися із мешканцями підводних глибин. На сторінках цього чудового видання ви зможете доплисти до найвіддаленіших океанічних глибин, побувати у холодних арктичних водах, зануритися у води океанів, а та..

Переглянути

Маленькі дослідники: Світ тварин

270 грн

Яскрава пізнавальна книга для дошкільнят, яка в інтерактивній формі знайомить маленьких читачів із цікавим різноманітним світом тварин. Завдяки інтерактивним віконцям, яких понад 30, дітки зможуть познайомитися із різними тваринами, їхніми смаками, природнім середовищем, де вони мешкають. А також читачі прочитають про тварин-рекордсменів, про ведме..

Переглянути

Світ природи. Візуальна збірка див природи

300 грн

Енциклопедія тварини Видання запрошує школярів до пізнавальної подорожі, під час якої вони зможуть розглянути способи виживання тварин та рослин, дізнатися про існуючі взаємозв’язки у природі, чому вигляд тварин саме такий, а не інакший. 67 інформаційних схем відкриють двері до розуміння світу природи. Тут і розповіді про середовища світу, про харч..

Переглянути

Дитяча енциклопедія тварин

176 грн

Сучасна дитяча енциклопедія про загадковий світ тварин. Видання складається із шести розділів:1. Ссавці. Хижаки;2. Ссавці. Всеїдні та травоїдні;3. Птахи;4. Рептилії та земноводні;5. Морські істоти;6. Безхребетні.Діти дізнаються про зародження життя, про класифікацію тварин, про природне середовище тварин. Кожна окрема стаття супроводжується реаліст..

Переглянути

Дивовижні мандрівки тварин

135 грн

Видавництво Ранок продовжує друк пізнавальної серії книг для дітей та пропонує своїм маленьким шанувальникам дізнатися про таємниці далеких і незвичайних міграцій представників навколишнього світу.Для багатьох тварин дуже важливо залишатися в теплі, інші ж мандрують для того, щоб народити малюків та продовжити свій рід. І навіть є такі, хто просто ..

Переглянути

Дивовижні дитинчата тварин

135 грн

Таємничий світ народження. Що ми знаємо про це? Тільки уявіть, що в деяких представників тваринного світу, наприклад морського коника, дитинчат народжує батько, а не мама, як у більшості видів.Одних виношують у животику, інші ж самостійно народжуються із яєць із твердою або м’якою шкаралупкою.Деяких батьки продовжують доглядати певний час, а дехто ..

Показано з 1 по 20 із 43 (3 сторінок)