Збірки для малюків

Збірки для малюків
Вид:
Переглянути

Перший підручник вашого малюка. Від 6 місяців до 4 років

149 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПерший підручник малюка – це можливість провести час з вашим малюком не лише весело а й ще і пізнавально, адже розвиток дитини розпочинається з перших місяців життя.Серія: несерійнаІлюстрації: кольоровіШтрих код: 9789669368089ISBN код: 978-966-936-808-9Рік видання: 2019Обкладинка: твердаКільк..

Переглянути

Про хвостатих і крилатих

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяХто не любить гратися з цуценятами і кошенятами! Правда, вони милі й кумедні? А хочете помилуватися дитинчатами тигра, зозулі чи вівці? І не тільки помилуватися, а й вивчити про них вірші, відгадати загадки і запам’ятати назви тварин англійською мовою. У цій книжці є все! Читайте веселі вірші..

Переглянути

Забавлянки. Серія: Найкраще - дітям

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩе наші прапрабабусі й прапрадідусі спілкувалися з немовлятами за допомогою коротеньких віршиків, які дістали назву забавлянки. Усі звичаї, що пережили століття, несуть у собі надзвичайну користь, навіть якщо вона не одразу очевидна. Нерозумно скарби, збережені для нас безліччю поколінь наших..

Переглянути

Про курочку рябу і всіх-всіх-всіх. Народні казки про тварин

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяХто не знає казок про тварин?! Нам їх розказували дідусі чи бабусі, ми їх читали малими самі, а тепер читаємо своїм дітям… Такі знайомі з дитинства лисичка і журавель, цап та баран, їжак та заєць, а ще — кривенька качечка, колобок, курочка ряба і всі-всі-всі. Добрі чи підступні, хитрі чи дові..

Переглянути

Про козу-дерезу і всіх-всіх-всіх. Народні казки про тварин

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяХто не знає казок про тварин?! Нам їх розказували дідусі чи бабусі, ми їх читали малими самі, а тепер читаємо своїм дітям… Такі знайомі з дитинства котик і півник, лисичка-сестричка і вовк-панібрат, а ще — солом’яний бичок, коза - дереза і всі-всі-всі. Добрі чи підступні, хитрі чи довірливі, ..

Переглянути

Про вередунів та неслухів

75 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗбірка жартівливих віршів для найменших читачів із смішними кольоровими малюнками. Героями веселих віршів стали звичайні дітки: маленькі вередуни, капризульки, плаксійки, упертюхи, такі як дівчинка Юля, що все робила навпаки, Олексійко-плаксійко, Люба, що не хотіла чистити зуби, Марійка, яка ..

Переглянути

Азбука-читалочка

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКорисна «Азбука-читалочка» для малюків із веселими віршиками, що легко сприймаються та запам’ятовуються. Віршики можна слухати, повторювати, шукати в тексті потрібну букву, розглядати кольорові ілюстрації до текстів. Із цією книгою так легко навчатися. Азбука для малюків. Дитяча книга для діт..

Переглянути

Мамині колискові

75 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяМамині колискові переповнені любов’ю, добром, турботою та навіть деякою магією. Адже коли діткам співають колискові, вони відчувають себе у безпеці, захищеними від всього злого, такі дітки виростають добрими та турботливими. Колискові передаються із покоління у покоління. До цього видання уві..

Переглянути

Про сороку-ворону і всіх-всіх-всіх. Колисанки, забавлянки

100 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяПро сороку-ворону Для найменших Збірка популярних забавлянок та колисанок про зайчика, дощик, півника, вовчка-сірячка, котика Марка, котика-воркотика, козу рогату, шпака, женчика, сороку-ворону та інших улюблених дитячих героїв із привабливими кольоровими ілюстраціями.Видання для найменших, р..

Переглянути

Про матусю і бабусю

75 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗбірка найкращих віршів сучасних українських поетів про найрідніших та наймиліших людей кожного малюка, адже тільки вони можуть знайти найдобріші та найтепліші слова, вміють розсмішити та втішити в будь-якій ситуації, і навіть сварять із великою любов’ю. У цій книжечці буде легко віднайти улю..

Переглянути

Найкраща книга для читання. Від 1 до 3 років

138 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяГарна ілюстрована збірка-скарбничка для найменшеньких для веселого настрою: улюблені забавки, віршики, колискові Лариси Дубас та інших авторів, популярні казочки для малюків. Привабливі малюнки із відомими героями, веселі прості тексти та увага дорослих, що будуть читати цю книжку, не залишат..

Переглянути

Перша книга малюка. Від двох до трьох років

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВидання із кольоровими ілюстраціями для маленьких читачів із чудовими цікавими загадками, навчальними віршиками для вивчення цифр, веселими віршиками, навчальними дотепними віршиками для вивчення букв (абетка), мелодійними чудовими колисковими для солодких снів та добрими гарними казочками на..

Переглянути

Перша книга малюка. Від народження до двох років

70 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКольорове видання для малюків із пісеньками, забавками, колисковими, казками на ніч, навчальними віршиками про кольори, розповідями про тварин (лисичку, півника, коня, кота з бубонцем) та віршиками про тварин із розділу Веселий зоопарк (про кішку, про мишенят, про цуценя, про лоша, про курчат..

Немає в наявності
Переглянути

Колискова для їжачка

80 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ чудовій цікавій збірці для маленьких діточок «Колискова для їжачка» зібрано наймиліші найвідоміші казки гарних казкарів, неповторні дитячі віршики, що вперше виходять українською мовою, найгарніші колискові (Солодкий сон, Сплять втомлені іграшки, Заяча колискова, Колискова пісня, Солодкий в..

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)