Читаріум

Вид:
Переглянути

Сім святкових бажань. Підслухано та записано від Ісландії до Китаю

295 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяБарвиста збірка казок «Сім святкових бажань. Підслухано та записано від Ісландії до Китаю» створена талановитими українськими письменниками та ілюстраторами стане справжнім символом зимових свят. Вона у захопливій формі познайомить дітей з традиціями у різних країнах і подарує чарівний настрі..

Переглянути

Сніговик. За мотивами Реймонда Бріґґса

165 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ книзі «Сніговик» розповідається про маленького хлопчика Джеймса, який живе на фермі зі своєю родиною. Він дуже бажає побачити сніг на Різдво, і його мрія здійснюється. Джеймс ліпить найкращого в світі сніговика з очима-вуглинками, у старому капелюсі та у зв’язаному бабусею шарфі. І стається..

Переглянути

Таємна робота Санта-Клауса

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗахоплива та весела книга про цікаве життя Санти «Таємна робота Санта-Клауса» створить яскраву святкову атмосферу, а також подарує лише теплі враження від прочитання.Історія «Таємна робота Санта-Клауса» знайомить нас з милим Сантою, який понад усе любить свою професію. Та одного дня його звіл..

Переглянути

Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяСюжет «Еміль і Марго» знайомить нас з маленькими принцом і принцесою. Як і звичайні діти: вони граються, навчаються, хворіють і не дуже полюбляють ходити до школи чи прибирати. І нічого б надзвичайного з ними не сталося, якщо б не бешкетливі сусіди. Річ у тому, що у лісі поруч мешкають монстр..

Переглянути

Ожиновий живопліт. Осіння історія

135 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяОсіння історія – одна з найулюбленіших затишних легенд у світі дитячої літератури. Вона створена справжньою майстринею своєї справи Джилл Барклем.Нумо заглянемо за Ожиновий живопліт. Тут з покоління в покоління милі мишки облаштовують свої будиночки в коренях і стовбурах дерев. Вони дуже прац..

Переглянути

Сньофрід із Лугової долини

285 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНайбільше сньофріди люблять спокій. А коли посеред ночі до одного з них навідуються троє гномів, стає зрозуміло: добра не жди. Викрадено принцесу Ґуніллу – і Сньофрід «саме той», хто зможе її порятувати. Йому доведеться вирушити у тривалу мандрівку, разом із вірними друзями здолати страшні не..

Переглянути

Архітектори у світі тварин

149 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЗадовго до того, як люди навчилися будувати собі житло, у природі вже існували неймовірні споруди й талановиті майстри. У цій книзі ви дізнаєтеся про 14 досконалих проектів, здійснених тваринами-архітекторами. Це надихне маленьких читачів та їхніх батьків по-новому, уважніше поглянути на світ..

Переглянути

Цурпалко

150 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЦурпалко – дерев’яний чоловічок, що мешкає зі своєю сім’єю в дуплі дерева. Одного ранку він вийшов із дому помилуватися луками… і втрапив у зуби до пса! А той поніс його своєму хазяїну, ніби жбурлялку! Героїчному Цурпалку довелося стати пірналкою, чіплялкою і навіть рукою для сніговика, але п..

Переглянути

Вафельне серце

128 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУ цій історії перед читачами відкривається життя маленького норвезького містечка. Саме там, в невеликій бухті живуть двоє дітей, хлопчик Трілле і дівчинка Лена. У двох друзів, що не день, то нова пригода, з якої їм доводиться вибиратися. Серед усього різноманіття речей і захоплень, які їх об'..

Переглянути

Лікарі у світі тварин

190 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяЩо роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння, мінералів. А ще вони мають доступ до найбільшої у світі аптеки — природи. Ця книжка роз..

Переглянути

Шукай і знаходь. У часи динозаврів

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУкраїнська версія популярного французького видання для дітей, на сторінках якого потрібно віднайти представників світу динозаврів на сторінках цієї книжки. У книжки є п’ять великих розгорток:1) перед ерою динозаврів;2) епоха перших динозаврів;3) панування динозаврів;4) вимирання динозаврів;5)..

Переглянути

Шукай і знаходь. У місті

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУкраїнська версія популярного французького видання для дітей, на сторінках якого потрібно віднайти різні міські будівлі, міські установи, людей та предмети на сторінках цієї книжки. Ця книжка присвячена місту та його мешканцям. У неї є п’ять великих розгорток:1) від особнячка до хмарочоса;2) ..

Переглянути

Шукай і знаходь. Тварини

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУкраїнська версія популярного французького видання для дітей, на сторінках якого потрібно віднайти птахів, риб та ссавців, амфібій та рептилій, павуків та комах на сторінках цієї книжки. Ця книжка присвячена тваринам. У неї є п’ять великих розгорток:1) птахи;2) риби та морські ссавці;3) ссавц..

Переглянути

Шукай і знаходь. На 5-ти континентах

300 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяУкраїнська версія популярного французького видання для дітей, на сторінках якого потрібно віднайти різні споруди, предмети, місцевих мешканців. Ця книжка присвячена земним континентам. У неї є шість великих розгорток:1) Північна Америка;2) Південна Америка;3) Європа;4) Африка;5) Азія;6) Океан..

Переглянути

Слідча Неллі та книжковий злодій

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяВесела історія про знамениту собаку-детектива Неллі, яка розкриває за злочином злочин, шукає тих, хто цупить мед, жбурляє горіхи. Неллі живе разом із хлопчиком Пітером, який постійно губить свої речі: то книжку, то іграшковий автобус, то шкарпетку, то кросівок, то м’яч, але для собаки-детекти..

Переглянути

Місце на мітлі

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяРуденька весела відьма подорожувала зі своїм котом на мітлі, але вітер-пустун зірвав з її голови капелюха, потім улюбленого бантика та відьмину паличку. На допомогу прийшло троє звірів: хороший песик, зелена пташка, що живе на землі, та чистенька жабка, і всі вони попросилися до відьми на міт..

Переглянути

Печерний розмалюк

140 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяА чи уявляли Ви собі коли-небудь життя малюків первісних людей, які мешкали в печерах, створювали настінні малюнки про життя тварин, полювання, свій побут? Герой цієї книжечки – печерний малюк, що живе із хоробрим татом та художницею мамою. Стіни їхньої затишної печери прикрашають мамині малю..

Переглянути

Що почуло сонечко

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяНа фермерському подвір’ї можна зустріти багато різних мешканців, вони видають різні звуки: «Куд-куди!», «Му-му!», «Сю-сю-сю!», «Ках!», «Рох!», «Бе!», «Іго-го!» та інші. Лише маленьке сонечко все чудово чуло та бачило, але не промовляло ані слова. І коли двоє злодіїв із фургоном вирішили викра..

Переглянути

Жирафи не танцюють

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКазкова історія про жирафчика Джеральда із тонким станом, довжелезною шиєю, який добре вмів стояти та обривати листя із високих дерев, але не вмів танцювати. Щороку у спекотній Африці на гулянці проводились дикі танці, де у програмі були наступні номери: кабанячі вальси, носорог-н-рол, лев’яч..

Переглянути

Так добре бути разом

160 грн

Відправлення замовлень 2 рази на тиждень:Середа, п’ятницяКазка про пригоди зайчика Йозі, що посварився зі своїми сестрами, адже у нього був дуже поганий настрій, а дівчатка гралися в ігри, що були йому нецікаві (заплітали за вушка квіти, гралися у чаювання, співали пісні, гралися в хованки). Але навіть після сварки із сестрами, коли почала насувати..

Показано з 1 по 20 із 28 (2 сторінок)