Часодії. Часовий ключ

Часодії. Часовий ключ

220 грн
Видавництво Школа
Автор Наталія Щерба
Наявність Є в наявності

Особливості

  • Вікова група Дітям: 10 - 14 років
    Дітям: 14 - 17 років
  • Ілюстрації Відсутні
  • Обкладинка Тверда

Опис

У нас КАРАНТИН. Відправлення замовлень після 19.04.21

Часовий ключ – книга із серії «Часодії» відомого автора Наталії Щерби, що зуміла створити оригінальний світ, який заворожує читачів своєю таємничістю і незвичайністю.
Уявіть велику бібліотеку, де на довгих полицях стояли величезні старовинні енциклопедії, щільно притиснуті одна до одної. Вони виблискують красивими позолоченими палітурками і з вигляду та назв є зовсім не дитячими.
Тут і зростала звичайна дівчинка, що мешкає зі своєю опікункою-бабусею. На жаль книг для підлітків – наприклад про школу або спорт в батьковій бібліотеці не було, тому до рук Василини і потрапила одна з старих енциклопедій. З неї героїня з великою цікавістю дізнається про чудернацький світ фей, чорних магів та лицарів.
Всі історії здавалися справжніми і навіть назва «Неказкові історії» підтверджувала цю думку. Так і почалися неймовірні пригоди дівчинки, що стала могутньою часівницею, яка може керувати часом.


Серія: Часодії
Штрих код: 9789664292105
ISBN код: 978-966-429-210-5
Кількість сторінок: 352
Ілюстрації: відсутні
Обкладинка: тверда
Формат книги (см): 17 Х 22
Рік видання: 2014
Мова: українська

Гість 08.07.2019

Спробували першу частину. Чомусь не дуже сподобалася, хоча рекомендації були хороші. А можливо ми ще замалі. Нам 10. Читали батьки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре